Cadbury Trebour Bassett (Agencja pracy Randstad inhouse w UK)

Anglia

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Cadbury Trebour Bassett (Agencja pracy Randstad inhouse w UK)

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cadbury Trebour Bassett (Agencja pracy Randstad inhouse w UK)

bezrobotna

Uwaga na tą ofertę pracy, przypuszczalnie jest to oszustwo i wyłudzanie pieniędzy. Zadzwoniłam tam dzisiaj, typ w słuchawce powiedział, że szybko trzeba się decydować, bo są ostatnie 2 miejsca pracy, że agencja ma ludzi w całej Polsce i do 16 jak będę w domu to ktoś podjedzie dogadać szczegóły i trzeba będzie wpłacić 200 euro kaucji za noclegi i wyżywienie. No bez jaj, nie brzmi to podejrzanie? Powiedziałam, że nie wiem czy będę w domu w tych godzinach i gościu się rozłączył w połowie mojego zdania. Na internecie znalazłam opis niemal identycznego oszustwa: http://www.polacyde.pl/ogloszenia/3267/uwaga-oszust-cadbury/ Sugeruję zgłosić to na policję.

ela

nigdy jeszcze nie spotkalam sie z tak zawistnymi ludzmi ktorzy pracuja w tej agencji! brak profesjonalizmu!! nie polecam

Fred

Nie ma to jak autoreklama, co? kolesie w biurach nie mają co robić i wypisują piekne bajeczki na temat wszystkich oddziałów firmy Byście chociaż treść trochę pozmieniali, a wy jedynie wklejacie pozytyw zmieniając jedynie oddział A Randstad to nie taka bajka, tyrasz za minimalne stawki mimo znajomości języka i dobrego zawodu.

Justyna

Słowa kojarzące się z Cadbury Trebour Bassett (Agencja pracy Randstad inhouse w UK) (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalizm, rozwojowość. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry.... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo wesoła fabryka, ludzie uprzejmi i wyrozumiali.Doceniający pracę ludzi... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?6 funtów na godzinę. Najbardziej podobało mi się w Cadbury Trebour Bassett (Agencja pracy Randstad inhouse w UK):rodzaj pracy, godziny i ludzie nadzorujacy pracowników. Najbardziej nie podobało mi się w Cadbury Trebour Bassett (Agencja pracy Randstad inhouse w UK):brak stałych kontraktów

Zostaw opinię o Cadbury Trebour Bassett (Agencja pracy Randstad inhouse w UK) - Anglia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cadbury Trebour Bassett (Agencja pracy Randstad inhouse w UK)