Stark Partner Sp. zo. o.

Urszulin

Opinie o Stark Partner Sp. zo. o.

Ja tam pracuje już od dawna i jestem zadowolony i mam nadzieje nadal pracować.Zarobki są super.

W porównaniu z innymi firmami - dobra, uczciwa firma. Płaca i socjal rynkowe, właściciele OK, a pracować trzeba jak wszędzie. Polecam.

Zgredzik

Złota robota

no name

Szkoda czasu na pracę w tej firmie.Nędzne wynagrodzenie, zero rozwoju, tragiczna organizacja pracy

pol123

super firma

z
@pol123 06.03.2014, 21:38
super firma

W jakim sensie super? Zero rozwoju i wykorzystywanie operatorów do granic przyzwoitości. W ramach oszczędności zrobili redukcję i wcisnęli ludziom 2 razy wiecej maszyn za mniejsze pieniądze

@z 29.01.2015, 21:11

Zadaniem operatora jest pakowanie gotowego wyrobu w kartony czego i tak co niektórzy nie umieją zrobić dobrze .50% czasu na drugiej i trzeciej zmianie spędzacie na przesiadywaniu na stołówce ewentualnie na paleniu papierosów i narzekaniu jak wam jest ciężko .

Zostaw opinię o Stark Partner Sp. zo. o. - Urszulin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stark Partner Sp. zo. o.