firma handlowa marian rudnicki

Bydgoszcz

Opinie o firma handlowa marian rudnicki

Anonimm

Pracuje w tej firmie od niedawna i to co jest napisane nie bardzo zgadza sie. Właściciel pomaga jeżeli ktoś ma problem , a pisanie ze myje sie mięso i karaluchy chodzą to stek bzdur

Lidia

Jak wygląda rekrutacja w firma handlowa Marian Rudnicki? Wcześniejsze wpisy nie były zbyt pochlebne, ale czy sytuacja obecnie poprawiła się? Aktualne informacje na temat pracodawcy będą pomocne dla osób szukających ofert pracy w Bydgoszczy.

kurewka

witam to jest prawda tam myje sie mieso w kali mady laza wszedzie nawet bylam swiadkiem jak chodzily karaluchy po scianie a ktos powiedzial kto tam pracowal ze ekspedientka lapala szczura w kiblu wchodzi sie do sklepu ton smierdzi sama padlina czlowiek ja zdechnie to lepiej pachnie as kierowniczka wyglada jak czarownica bez wlosow niech lepiej szef kupi jej perulke

jasiek

a czy Ty zostałaś zwolniona za L4 @Stała klientka,a jak długo tam pracowałaś i na jakim stanowisku??

Stała klientka

Chciała bym ostrzec potencjalnych pracowników zatrudniając się w tej firmie musicie mieć żelazne zdrowie tam nie toleruje się zwolnień L-4 za takie coś traci się pracę

klient

Sklep jak za czasów PRL niska kultura obsługi i higieny nie polecam a raczej chciałbym aby zainteresowały się tym odpowiednie organy

Kandydatka

Rozmowa kwalifikacyjna ?? należy chyba nauczyć właściciela na czym polega bo na pewno nie na wchodzeniu z buciorami ,, nawet markowymi ,, w życie osobiste potencjalnych pracowników . Polecam poczytać troszeczkę jak przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną nauka nigdy nie idzie w las

Wytrzymałam bardzo krótko nie powstrzymało mnie nawet to że na rynku brak pracy nie polecam tego zakładu można pozbyć się tam zdrowia nie tylko psychicznego ale i fizycznego . Niestety większość tych wpisów jest prawdziwa

Pracownica

Święta prawda w 100% kobiety nie podejmujcie tam pracy anonim zapomniałeś dodać że zimą jest tam jak w lodówce oszczędność na zdrowiu pracowników .

pracownica

Niestety podzielam spostrzeżenia klientów. Pracowałam w różnych mięsnych, ale to co tam się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Odeszłam bo nie mogłam na to patrzeć. Lepiej trzymać się od tego pracodawcy z daleka.

KOBIETY KTÓRE TAM PRACOWAŁY CO SĄDZICIE O TEJ FIRMIE ? BO JA NIE MAM DOBREGO ZDANIA

Zostaw opinię o firma handlowa marian rudnicki - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie firma handlowa marian rudnicki