F.H. Technocomplex s.c.

Bełchatów

Opinie o F.H. Technocomplex s.c.

hgf

ale nie wiesz moze czy takie nadgodziny to sa platne ?

handlowiec

Witam, Firma to trochę jak kołchoz, praca po 10 godzin, jak wychodzisz po 8 to patrzą na ciebie "z byka", dostajesz najniższą krajową i szefostwo ma o tobie zadanie że świetnie zarabiasz, a na twoje miejsce chętni tylko czekają. Pracuję tam i jak dla mnie ta praca tam porażka i tymczasowe zajęcie

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy F.H. Technocomplex s.c.? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw opinię o F.H. Technocomplex s.c. - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H. Technocomplex s.c.