Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś

Tuchola

Opinie o Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś

Natala

Nie wiem o co wam chodzi . To poprostu szczerość i tepienie cha*stwa. Bo jesli ktoś nie pracuje To te negatywne opinie świadczą tylko o jego inteligencji. Atmosfera pozytywna i miła tworzy sie nie tylko dzięki kierownikowi Ale i również stosunki między pracownikiem a kierownikiem. A jeśli pracownik nie ma chęci i jest negatywnie nastawiony na wszystko to wtedy odnosi takie odczucia .

Adala

Nie polecam pracy w tej piekarni,zero szacunku dla ludzi,ciągły wyzysk,czepianie się dosłownie o wszystko, ale dziewczyny które wchodzą ( usunięte przez administratora ) mile widziane, czego przykładem są ostatnie dwa wpisy.

Natalia

Pracuje w Gdańsku w tej cukierni ... I nie zauważyłam pomiędzy nami a Panią Monika nieprzyjemnej atmosfery . Wręcz przeciwnie. Służy pomocą jeśli tylko tego potrzebujemy, wyjaśni wytłumaczy. A przede wszystkim jest cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Pani Monika jest jak najbardziej na odpowiednim stanowisku . Jeśli chodzi o wypłatę i warunki pracy to nie mam zastrzeżeń. Wypłata zawsze w terminie . Polecam pracę w tej cukierni.

Gabi

Nie wiem o co chodzi w poprzednich komentarz.. A szczególnie tych dotyczących Pani Moniki. Pracuje od niedawna w piekarni w Gdańsku. Atmosfera jest super zarówno od strony współpracowników jak i kierownictwa ???? Nie zauważyłam żeby atmosfera się drastycznie zmieniała po wejściu "bląd babki". Monika jest według mnie odpowiednią osoba na odpowiednim miejscu. Sympatyczna i wyrozumiała, cierpliwa i pomocna. Jednocześnie potrafi pokierować pracownikami. Wiadomo jak wszędzie każdy ma jakieś obowiązki i jeżeli wykonujesz je dobrze to nikt się nie będzie czepiał. Ogólnie atmofse pracy zależy od osób w danej piekarni. Jaka się sobie zbuduje taka się ma. Co do wypłatę i pozostałych spraw to bez zastrzeżeń ???? Jeśli ktoś się zastanawia czy ma podjąć pracę w piekarni to polecam ????

Baba

Firma beznadziejna, bez szacunku do ludzi. Nie polecam

Klientka z Gdańska

Dziwna jest ta piekarnia,chodzę prawie codziennie na zakupy i jest w porządku, można porozmawiać z paniami tylko wszystko się zmienia jak wpada blond babka , dziewczyny zmieniają się w sekundzie.Szkoda że pani, która jeździ na niby " kontrolę" nie widzi jaką nerwową atmosferę wprowadza na sklepie i wśród personelu, niedawno byłam świadkiem w Gdańsku, ubioru brak i za ladą, szkoda że sanepid tego nie widzi.

Martyna

Ja polecam pracę w cukierni jest miła atmosfera, wypłata w terminie z koordynatorką też się dogaduje poprostu każdy z nas wykonuje swoją pracę. Dziewczynom niezadowolonym proponuję najpierw mieć porównanie z innym pracodawcą a później mogą komentować jakoś jak niby pracowały to było dobrze a teraz nagle źle.

Aga

Wiecie co mnie zastanawia najbardziej jak czytam te opinie czemu te wszystkie negatywne nie są podpisane prawdziwym imieniem. Czemu te Panie majac odwagę pisac te wszystkie beznadziejne obelgi a nie mają odwagi się podpisać. A może to po prostu zazdrość że im się nie udało że po prostu się nie nadawały do tej pracy.

LATDWA

Pracowałam dla tej firmy ponad dwa lata i z dnia na dzień zostałam zwolniona bez powodu, bez żadnego wyjaśnienia menadżerka z którą miałam dobry kontakt zwolniła mnie bez żadnych skrupułów jakbym była na okresie próbnym nie wyjaśniła mi jaki jest powód mojej redukcji .Zakryś to nie jest firma rzetelna, traktują cie jak rzecz, kiedy jesteś zbędna wyrzucają cie jak śmieć. Mam nadzieje ze więcej osób napisze na tym forum swoje zdanie o tej firmie. NIE POLECAM TAM SKŁADAĆ CV.

Ela

Pracuję w Cukierni Zakrys juz dosc długo i jak czytam te opinie tych sflustrowanych pań to az mi się chce śmiać. Mają pretensję o wszystko ze zła atmosfera ze pensja nie na czas i tak dalej. Te Panie chyba nie pracowały nigdy w życiu w innym zakładzie i nie mają pojęcia co to znaczy zła atmosfera! I pisza te wszystkie beznadziejne opinie bo po prostu im nie poszło!mi nigdy się nie zdarzyło żebym dostała pensje po terminie. Bardzo fajna atmosfera z dziewczynami koordynujacymi dogaduje się bardzo dobrze,zawsze sa pomocne i służą radą w każdej chwili. Szef tak samo bardzo w porządku rzadko się w tych czasach zdarza takie szefostwo. Ja bardzo chętnie chodzę do pracy :-) i na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie innej :-)

JAGA

Wypłaty nie na czas, zatrudniają ludzi na stanowiska bez kwalifikacji, zero szacunku dla pracownika, ciągła presja, ludzi zmieniają jak rękawiczki. Panie menadżer to jedna wielka porażka nie znają się na swoje pracy. Zatrudnili kolenia od konserwacji który nie ma pojęcia co robi, bardziej trzeba wchodzić w cztery litery zniż się starać bo i tak jesteś niedoceniony. Nie polecam tam pracy!!!

GONIA

Jestem długoletnim pracownikiem tej firmy... W szoku jestem czytając poprzednie wypowiedzi. Lepszego szefostwo w tych czasach nie można sobie wymarzyc. Wynagrodzenie adekwatne do pracy, robisz - zarobisz. Pracować trzeba wszędzie, nie ma nic za darmo. Są wymagania ale trzeba zachować jakiś standard prawda? Jeśli jesteś pracowity i sumienny, prace w tym zakładzie jak najbardziej polecam.

Martyna :-)

Zgadzam sie z poprzedniczką. Pracuje u Zakrysia i w tym momencie nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną. Szef mile zaskakuje a teraz to rzadkość wśród pracodawców. Warunki pracy bardzo dobre. Firma sie rozwija i stara się aby pracownik pracowal w dobrej atmosferze. Produkty mają bardzo smaczne więc z czystym sercem można klientom polecać.

VIOLA

Szef super ! Pensja na czas urlop kiedy chcę i pani menager też w porządku :-)Ja z przyjemnością chodzę do pracy :-)

Ja

Praca w tej cukierni jest jak najbardziej ok. Nie mozna narzekać na płace. Jeżeli czlowiek sie stara i spelnia w pełni swoje obowiazki zostaje wynagrodzony. Pracuje mi sie tutaj dobrze. Atmosfera bardzo przyjazna. Mozna liczyc na wszelką pomoc z kazdej strony.

Kinia

Praca w cukierni jak każda inna jeżeli ktoś się decyduje na pracę w handlu to raczej powinien wiedzieć na czym to polega miła obsługa klienta, polecenie w tym wypadku słodkości i pieczywa jeżeli pracownik robi swoje co do niego należy wywiązuje się ze swoich obowiązków to jedna i druga strona jest zadowolona nie wiem czemu dziewczyny narzekacie, pensje są na czas, urlopy też są. Praca w tej Cukierni jest ok. Zapewniam że w innych cukiernia chyba są gorsze warunki.

Ona

Zgadzam się z ostatnią opinią, ta pani M. nie nadaje się na to stanowisko,powinna trzymać z dziewczynami a nie nastawić je przeciwko sobie.A praca sama w sobie jest normalna,pracuje się tak jak wszędzie,kokosów się nie zarabia.Tylko zawsze jest jedno ale ,a w tym wypadku jest to pani M. Po takiej ilości opinii jak ma ta pani szefostwo powinno zainterweniować ,i oby ta pani czytając to wszystko zrozumiała ,że może coś powinna ze sobą zrobić,a nie mieć wszystko gdzieś.

gab

Nie polecam pracy w tej firmie, pani " menager Monika zamiast zajmować się pracą skłóca dziewczyny na innych sklepach . Niestety daleko tak nie zajdzie.Zamiast trzymać z dziewczynami robi kompletnie na odwrót,może to takie wiejskie wychowanie . Codziennie coś nowego wymyślają. Jak była zeszła pani koordynator to było zupełnie inaczej

Efg

Niestety nie na wszystkich punktach Pani Iza jest managerem... tam gdzie ja pracowałam była zupełnie inna osoba . Nawet 2 razy sie zmieniał manager. W okresie w którym byl am zatrudniona owszem na początku było miło, super warunki pracy , super atmosfera . Ale niestety po zmianie osoby nadzorujacej jest zupełnie inaczej. Ja na przykład zostałam zwolniona bez powodu. A wszystkim wokół opowiadali ze sama sie zwolniła bo chciałam. Jako pracownik byl am systematyczna , odpowiedzialna , chętna do pracy. I nigdy mi nawet nie zwrócono uwagi ze cos nie tak robię. Poprostu pod koniec miesiąca dostałam wypowiedzenie ... a jak sie zapytałam dlaczego to usłyszałam " niestety sie rozmyslono " . Wiec nie wiem czy to jest traktowanie drugiego człowieka z szacunkiem.

Krysia

Jakiś czas temu moja córka pracowała w tej firmie. Atmosfera była OK wręcz domowa. Nie chce mi się wierzyć w to co piszecie. Pani menager Iza osoba służąca pomocą , co trzeba było zrobić to wymagała ale zawsze służyła radą i można było liczyć na jej pomoc ogólnie kultura i szacunek do pracownika. Nie pamiętam żeby było jakieś po "szczeblach do celu", córka opowiadała że praca bardzo jej odpowiadała ( sama zrezygnowała , ze względów rodzinnych i nikt nie robił jej z tego powodu kłopotów- może była po prostu dobrym pracownikiem). Szef też człowiek bardzo ugodowy i otwarty dla pracowników. Więc nie wiem czy sytuacja tak bardzo się zmieniła , czy są to opinie pracowników mających zły dzień i szukających wyładowania swoich flustracji na forum.?

Abc

Człowiekowi obiecują złote góry! Fakt jest taki, że można przyjść do pracy na próbę, obadać prace i zostać jak praca się spodoba. A jak człowiekowi się spodoba i człowiek ekipie też się spodoba, to dostaje telefon, że jednak nie zostanie przyjęty bo szef się rozmyslił.... Robią człowiekowi nadzieję, człowiek się stara jak może, a potem kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostaje i tyle... Mało tego w zakładzie puszczają plote, że się samemu zrezygnowało. To najbardziej boli...

Kokita

Praca nie należała by do tych najgorszych... gdyby... nie to ze wszystko się w niej z dnia na dzień zmienia. Z dnia na dzień można być zwolnionym , z dnia na dzień można dowiedzieć się ze na inny sklep trzeba jechać. Wszystko w tej firmie dzieje się chaotycznie. Najpierw robią potem myślą. Ale praca Pani manager... to porażka. Tworzy spieta atmosferę, zamiast mieć atmosferę, miła- przyjemna -domową. To jest zupełnie inaczej wręcz odbiera się to jak po szczeblach do celu ...

rita

praca jak praca ale kierowniczki to straszna porażka atmosfera do bani mówia jedno a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej

HA

Nie polecam pracy w tej firmie .pani która nadzoruje sklepy w trójmieście jest nie z tej planety,przyjezdza raz w tygodniu i oczekuje wyników . Musisz zamawiać codziennie ciasto do lodówki , po trzech dniach promocja po czterech przecena więc co to za ciasto czterodniowe.Sama niech sobie je takie produkty,a ty musisz klienta polecać,bo przyjezdza nastepna pani kierownik z firmy i pilnuje cię nawet i trzy dni ,a po wizytacji wyniki. Ta nie poleca znaczy wciska jest do zwolnienia ,ta nic nie mówi , nastepna jest aż za miła .NIE POLECAM PRACY W TEJ PIEKARNI

Ani

Praca w tejże piekarni to jakaś paranoja.Czepiają się dosłownie wszystkiego,zwroty jeden za duże,zwroty dwa to już masakra,czegokolwiek człowiek nie zrobi wszystko źle,towar musi być do samego końca,a jak to zrobić bez zwrotów,pytasz się p.koordynator jak to zrobić,to ona na to że musisz przewidzieć,a co my przepraszam wróżki jesteśmy.A na koniec wisienka na torcie - w Gdańsku zmieniła się ZNOWU OBSŁUGA ,kolejna Pani,która popracuje miesiąc i zostanie zwolniona.

Anonim

Pracowałam jakiś czas w piekarni Zakrys i moja ocena jest negatywna. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują złote góry, świetną atmosferę, zarobki wysokie, premie, śniadanie dla pracownika i człowiek szybko się rozczarowuje. Szefostwo wymaga żeby pracownik na rzęsach stawał robił wszystko idealnie a Sami nie potrafią się wywiazać ze swoich obowiazków, wynagrodzenia za pracę na czas wypłacić. W okresie świątecznym każa pracownikowi z domu przynieść bądź zakupić z własnych pieniążków ozdoby świąteczne, dekoracje, ponieważ na to firmę ''nie stac'' żeby piekarnię ozdobić paroma drobiazgami. Z dnia na dzień potrafią pozbawić człowieka pracy bez żadnego uprzedzenia, szacunku dla czlowieka i tak zostawić na lądzie. Zanim zaczniesz prace, przeprowadzają z Tobą szkolenie a tak naprawdę Szefostwo nie ma zielonego pojęcia jak się obsługuje kasę czy klientów co tak naprawdę dzieje się codziennie w piekarniach bo kontrolują tylko to raz na miesiąc i nie doceniają tego że pracownik się stara robi wszystko żeby piekarnia błyszczala, żeby klienci wychodzili z uśmiecham na twarzy i wracali z wielka ochota, dbają o wszystko o każdy najmniejszy drobiazg, a Szefowa przyjedzie na kontrolę i uważa, że to i tak za mało ze jeszcze lepiej powinno być ze pracownik się stara. Zamiast dodać otuchy trochę ciepłych słów żeby człowiek miał jeszcze większą motywację do pracy i ochote to lepiej pognebić i pokrzyczec. Nikt nie musi się kochać, całować, przytulać, ale szacunek powinien być i to w dwie strony. Uważam że tego ta firma powinna się nauczyć SZACUNKU, bo inaczej nikt nie będzie chciał z nimi współpracować.

renata
użytkownik zarejestrowany

Otworzyli nową placówkę w innym mieście, ktoś wie coś o przyjęciach? dzięki :)

Ajonim
@renata 27.04.2016, 09:26
Otworzyli nową placówkę w innym mieście, ktoś wie coś o przyjęciach? dzięki :)

Mozliwe ze chodzi o Gdynie w której otworzyli dwa punkty i w Gdańsku jeden :)

Dami

naprawdę nie polecam tam pracy,bardzo zła atmosfera tam panuje

Anonim

Nie polecam tam pracy !!!

Zostaw opinię o Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś - Tuchola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Cukiernia Karol Zakryś