Ewa Nowy wpis

W ofercie Multi-Decor znajdziemy takie rzeczy, jak drobne elementy dekoracyjne, w tym różnego rodzaju poduszki, dywaniki i dywany - ciekawa jestem, co o tych produktach sądzą klienci firmy. Czy są według Waszej opinii dobre pod względem jakościowym i cenowym?

Administrator Nowy wpis

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Multi-Decor Sp. z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

darko Nowy wpis

edek, teraz mają aktualną oferte pracy na przedstawiciela handlowego. Wymagania nie są wielkie: wykształcenie średnie / wyższe, zdolność szybkiego nawiązywania relacji z partnerami biznesowymi, wysoka orientacja na wyniki i osiągnięcia sprzedażowe czy odporność na stres i umiejętność efektywnej pracy pod jego wpływem

ona Nowy wpis

Wyścig szczurów!!!! Praca na najniższej stawce na papierze. Niewielka dopłata ale pod stołem nie ładnie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

munio:) a może raczej munia.... Po to takie fora i portale istnieją, aby wyrażać swoje opinie. Istnieje coś takiego jak wolność słowa. A propos nie mam zegarka i nie mam nic sobie do zarzucenia. Och cieszę się, że nie pracuję w MD. Pozdrawiam fajnych nielicznych:)

munio

bo się do niczego nie nadawałaś; jakbyś robiła co do ciebie należy a nie patrzyła tylko na zegarek to pracowałabyć do tej pory

Nie polecam. Wynagrodzenie bez rewelacji. Po paru miesiącach zostałam zwolniona.

Zostaw merytoryczną opinię o Multi-Decor Sp. z o.o. - Karczew

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Multi-Decor Sp. z o.o.