Multi-Decor Sp. z o.o.

Karczew

Opinie o Multi-Decor Sp. z o.o.

darko

edek, teraz mają aktualną oferte pracy na przedstawiciela handlowego. Wymagania nie są wielkie: wykształcenie średnie / wyższe, zdolność szybkiego nawiązywania relacji z partnerami biznesowymi, wysoka orientacja na wyniki i osiągnięcia sprzedażowe czy odporność na stres i umiejętność efektywnej pracy pod jego wpływem

ona

Wyścig szczurów!!!! Praca na najniższej stawce na papierze. Niewielka dopłata ale pod stołem nie ładnie

munio:) a może raczej munia.... Po to takie fora i portale istnieją, aby wyrażać swoje opinie. Istnieje coś takiego jak wolność słowa. A propos nie mam zegarka i nie mam nic sobie do zarzucenia. Och cieszę się, że nie pracuję w MD. Pozdrawiam fajnych nielicznych:)

munio

bo się do niczego nie nadawałaś; jakbyś robiła co do ciebie należy a nie patrzyła tylko na zegarek to pracowałabyć do tej pory

Nie polecam. Wynagrodzenie bez rewelacji. Po paru miesiącach zostałam zwolniona.

Zostaw opinię o Multi-Decor Sp. z o.o. - Karczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multi-Decor Sp. z o.o.