ZM Zakrzewscy

Kosów Lacki

Opinie o ZM Zakrzewscy

jak?

No dlatego nie rozumiem ludzi, którzy nie podpisują umowy przez podjęciem pracy @Drakon. No i nie rozumiem też jak to jest możliwe, skoro w tej firmie zapewniają umowę o pracę.

tyson

orkę wtym zakładzie można nazwać pracą co chyba ktoś tu się podstawia może [usunięte przez moderatora] co to za taśma co idzie wszystko na jednym na kupie szynka łopatka boczek scha b karkówka śmiech ludzie i jeszcze jak robisz parę dni i nie dasz rady bo zjedziesz to ci nie zapłacą bo powiedzą że nie masz umowy [usunięte przez moderatora] firma uwaga ludzie na nich to [usunięte przez moderatora]

kamila

sprawa jest prosta do pracy nikt nie zmusza nie podoba się to nie pracuj. jak [usunięte przez moderatora] to MOPS proponuję robić nie trzeba, a kaskę dają:).życzę pracodawcy cudnego i pracy za 1100 zł wtedy wysilać się nie trzeba. pozdrawiam Cię

tyson

toć tam jest orka tragiczna ludzie wystrzegajcie się tego zakładu tam robisz co popadnie jest taśma i leci wszystko każdy element na jednym tragedia [usunięte przez moderatora] najgorszy na świecie boże jedyny że takie coś jest dopuszczalne szok ZAMYKAĆ TO SZYBKO

Zostaw opinię o ZM Zakrzewscy - Kosów Lacki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZM Zakrzewscy