O.S.P.R.O., spol. s.r.o.
counter
3 32 45 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w O.S.P.R.O., spol. s.r.o.?

Wojtek Nowy wpis

Pracowałem w Ospro MB w Rumburku, ubytownia była w Vansdorfie. Pracowałem ponad rok. Mogę polecić tą agencję z czystym sumieniem ale tylko dla ludzi bez nałogów (usunięte przez administratora) Jeżeli chcesz pracować, jeżeli wyjechałeś z Polski żeby zarobić to masz szansę. Nadgodzin (przed czasy) do woli abyś tylko miał siły. Wyplaty na czas, premie za nadgodziny, strawonki, zalohy, miałem też ubytownie(hotel) za darmo. Wiem że mają hotele też takie za które trzeba płacić. Nie miałem żadnych problemów z kasą. Przeważnie pracowałem po ponad 200 godzin, zarabiałem z premiami między 25000/30000 koron w miesiącu. Nie można narzekać biorąc pod uwagę to że większość Czechów w tej samej fabryce średnio zarabiali do 17000 koron. Polecam tą agenturę dla chcących pracować.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 478 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w O.S.P.R.O., spol. s.r.o.?

lex

pracowałem w tej agenturze lata temu. ale patrzac na daty opini. chyba nic sie nie zmieniło. ja miałem ludzi na kwaterunku ok i zakwaterowanie tez ok. ale wypłaty! co wypłata to zawsze brakowało. jak sie pytało koordynatora o wypłate czemu brakuje , czy były jakies pokuty czyli odliczenia od wypłaty. to odpowiedz jakies były. diabli wiedza jakie. jakies były. szczerze nie polecam tej agencji.

Bożena Nowy wpis
@lex

W innym komentarzu wspomniałeś,że w O.S.P.R.O pracowałeś w 2014 roku. Od tego czasu minęło już kilka lat, a więc sytuacja w tej firmie naprawdę mogła zmienić się - i to na lepsze. A powiedz mi, czy wówczas, jak tam pracowałeś, agencja zapewniała pracownikom pełne ubezpieczenie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pracujacy

Witam Pracuje w firmie Ospro cz okolo 3 miesiecy, i ja nie widze z nimi problemow, tak jak bylo wszystko omowione na rekrutacji tak jest, z pannem z ktorym rozmawialem na poczatku przez telefon mowil mi bym sobie godziny pracujace spisywal na kartce bym wiedzial ile przerobilem, wiec dostaje tyle ile przerobie za kazda godzine mam 90kc. Co do umowy to fakt troche (usunięte przez administratora) umowa na 12 miechow na umowie 9200kc a reszta w dietach ale tak samo to dziala w polsce. A co do tych zaliczek to wlasnie ludzie nie mysla nabiora zaliczek co tydzien a pozniej zdziwieni ze zaliczki im sie odejmuje od wyplaty. Praca ogolnie prosta.

FROLIŚ
@Pracujacy

WITAM WAS MA KTOŚ Z WAS NUMER DO OSPRO ALE DO POLSKIEGO ODDZIAŁU

lex
@Pracujacy

ile? ja z cz.wyjechałem w 2014 przed swietami . nie wiem co robisz za 9200 kcz.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 584 dni.

Jaka umowa obowiązuje w O.S.P.R.O., spol. s.r.o. podczas okresu próbnego?

Gustaw

Niepokojące informacje piszecie. Interesuję się firmą gdyż miałem starać się o pracę.

Jacek

Zastanawiam się co takiego się wydarzyło w firmie, że tak opinia zaistniała. Firma ma bardzo dobrą opinię.

Nie polecam,warunki mieszkaniowe tragedia w tym alkoholizm na potęgę.Praca po 16h na dwie zmiany.A w razie jakiegoś nieszczęśliwego zdarzenia umywalką ręce,banda oszustów.

MF DNES
@Były pracownik

Jestem redaktorem czeskiego dziennika. Chciałbym prosić o współpracę z Ospro. Mogę cię zapytać, czy możesz się ze mną skontaktować pod adresem katerina.vanickova@mfdnes.cz. Dziękuję i przepraszam za błędy gramatyczne. Z poważaniem, K.V. PS. oczywiście wszystko anonimowo.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w O.S.P.R.O., spol. s.r.o. o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

NigdyWięcejTakiejPracy

Pracowałem w Ospro i nie będę się tu rozpisywał napisze tylko tyle Polacy i Polki praca w ospro to Horror pracowałem w magna nymburk po 12 a nawet 16 godzin nie ma żadnych benefitów masz na start 75 kc teraz nie wiem jak jest ze stawką są tylko strawinki za 60 kc i dostajesz je dopiero po 3 miesiącach nie masz nic tylko gołe 75 kc na start opiszę hotel w koline straszny (usunięte przez administratora) pokoje 3-4-5 a nawet 8 osobowe i te robaki na pokoju,te robaki były wszędzie plaga spałem z watą w nosie i uszach by mi nie weszły do wewnątrz WC tragedia Pryśnice to samo A jak wypłacali wypłatę to był cyrk kolejka jak za komuny za mięsem

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w firmie O.S.P.R.O., spol. s.r.o.. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

Anita

Czy tak dobrze się pracuje, że przestaliście pisać?

Lila

Patologia! Nie ma normalnej umowy a koordynator ma cię w głębokim poważaniu. A ze wszystkich najgorszy jest pracujący tam darek- girszego człowieka w zyciu nie spotkałam. W razie wypadku, choroby zostajecie bez niczego. Tragedia!

Xxxx

Siema witam wszystkich którzy maja zamiar pracowac w tej agwenturze jest to firma szukania mrówek (usunięte przez administratora) cych po 16 h najlepiej i gdy nadchodzi dzien wypłaty gdzie te (usunięte przez administratora) płacą ci do rąk nie na zadne konto i dostajesz wielki (usunięte przez administratora) napewno bedzie pokuta za np co do głowy przyjdzie wyrzucili mnie te (usunięte przez administratora) za jeden dzien nieobecności bez wypłaty bez niczego

Gucio

I sie zgadzam z wmi ja praciwalem w ospro w turnovie moj kordynator lukasz suchanic to wielki zlodziej wpierdolil sie na stanowsko kordynatora gruby skurwysyn tylko zatrudnia osoby do pracy ktorzy musza pracowac po 12 godzin a jak odmowia to zastrasza ich zwolnieniem z pracy akbo pokuta i to jest normalne a po drugie co przychodzi do wyplaty to okazuje sie ze sa na 0 juz mnie oszukali po raz drugi i tylko to sie nadaje do prokuratury bo tak nie moze byc zeby ludzi okradali i wykorzystywali za darmo

Marcin1982
@Gucio

jak odebrac kase z ospro ? w głównym biurze ? napiszcie

Gucio

Radi

Zgadzam się z wami panowie oni tylko szukają jeleni do pracy i nabijaja sobie konto a głównie Paweł Nowik .Mają jeszcze inne agentury uważajcie bo będziecie robić na nich a nie na siebie.Szokkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!! W Polsce coś takiego by nie przeszło już a tam robią co chcą.Ukraińcy się już buntuja a my mamy zapiepszac za ich frajerskie grosze???Do BANI z nimi szukają frajerów. OSPRO NAJGORSZE (usunięte przez administratora) i to co w spółce.

Pat

Szatan masz rację pracowałem w lipowce lipa dają pokuty za byle co i oszukują na wypłacie.Dla nich jest tylko ważne żeby dochody pzynosic a tobie dają ochlapy i żadnej normalnej opieki medycznej a o wolnym można zapomnieć a jak nie pójdzie się na nadgodziny to potem robią pod górę ze wszystkim.

Szatan

Lipa lipa lipa.Ludzie nie wierzcie w te opinie bo je pisza koordynatorzy lub ich przydupasy konfidenci i lamusy.A prawda jest taka że jak nie podporzadkujesz się koordynatorowi to będą wam robić pod górę.Tam tylko pracują woly robocze i lamusy do tego jeszcze kapuja.To są nie udolni ludzie którzy myślą że tam zrobią kariere.

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.P.R.O., spol. s.r.o. - Mladá Boleslav

O.S.P.R.O., spol. s.r.o.