Opinie o Systemy i Technologie SYTEC w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Systemy i Technologie SYTEC. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Systemy i Technologie SYTEC o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Systemy i Technologie SYTEC w Polkowice

Wonsz

Czy dalej jest aktualna oferta pracy w Ancor ?? Jaka płaca , warunki itp.. ?

aaabbb2-1

zgadzam się tylko ploty i lizustwo. jak przyjedzie właściciel to wszyscy udają ze pracują. jak tylko wyjedzie to zaraz cała górka ucieka zpracy. Kadrowa to miernota jakich mało, bez mydła wchodzi bosowi. handlowy jak ktoś wyzej napisał to pozorant kazdej pracy unika, a jego kierowniczka jak ostatnio sie dowiedzialemtylko biedna po zawodówce

baden,baden

Pracuje tam na produkcji od kilku lat firma jak firma niestety trzeba pracować jak wszędzie za darmo nikt pieniędzy nie zapłaci.W tych warunkach powinno się dużo więcej zarabiać.Najważniejsze że wypłata na czas nie zawsze jest kolorowo ale ekipa jest zgrana jak ktoś coś sobą reprezentuje jest doceniany.Firma chwilowo się zaczyna kurczyć ale jakoś przędzie.Zgadzam się z poprzednikami nie posiedzisz zaraz Cię namierzą.Kierownictwo coraz to większe ma wymagania i te ich chore normy systemowe.Robisz swoje dobrze masz spokój jak coś nie wyjdzie od razu Cię namierzą i myślą jak Ciebie ukarać.

j-23

Pytacie jak tu jest . Pracowałem tu i muszę się z przykrością zgodzić że nie szanuje się pracowników . Szef to gorzej niż baba uwielbia słuchać ploty. Więc są tacy że tworzą ploty aby tylko coś donieść a tym samym zadowolić szefa i to nie ważne że oczerniają ,wymyślają wręcz kłamią ale żeby szefa karmić plotami. Tak macie racje kier Row to wyjątkowy cienias więc co chwile dzwoni do "tatusia" czyli Piotra L.który też tworzy ploty i nosi do szefa aby ratować Row od ujawnienia miernoty row czyli "sraczki"A sam sraczka też tworzy ploty wprost kłamie szefa na żywca ale że zamiast zająć się produkcją lata z każdym wymyślonym pseudo problemem to szef go ceni jako pierwsze żródło informacji. Starsi pracownicy pamiętają jak kiedyś ten sam szef chodził po halach witał się i rozmawiał z załogą. terez to siedzi w swojej norze i słucha plot A Handlowy lage kładzie na wszystko i tylko robi akcie pozoracji pracy jak przyjedzie własciciel a potem znowu nic nie robi. Podobnie kadrowa jak już z musu chodzi po firmie to zamiast przekazać szefowi prawdziwe oblicze to jak się okazuje jest to jedna wielka wylęgarnia plotek Taka tu jest atmosfera. Ja już mam porównanie w innej firmie gdzie teraz pracuje i stwierdzam że dobra atmosfera w miejscu pracy jest najważniejsza . A tego nie ma w SYTECHU

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Systemy i Technologie SYTEC? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Magazynier IT
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
logo firmy monter ślusarz
Polkowice
CDMD Investments Sp. z o.o.

Witam, Aktualnie jestem bez pracy, w urzędzie widziałem ogłoszenie że przyjmują do Sytec pewne doświadczenie na lini produkcyjnej posiadam :) Proszę o informację jakie warunki tam panują, atmosfera, czy są jakieś dodatki,premie itp.. Czytając to forum niczego ciekawego się nie dowiedziałem..

kolagen

polibeton masz rację to forum to nie konfesjonał, ale jak się ktos zatrudni w tej firmie i bedzie dobrym materiałem na kapo to na pewno bedzie wykorzystany, przepytany o wszystko co za kulisami , kto, co, gdzie i kiedy będzie częstym gościem w najwyzszej alkowie i zyska na tym na bank.i nie musi miec zatrudniony za duzo w glowie aby był usłuzny. a jak powie cos przy najwyzszej obrachunkowej to wiedz ze alkowa o tym sie bardzo prędko dowie. to niezly tandem

Polibeton

Marta gowork to nie konfensjonał u proboszcza

mania

abc a w jakim dziale tam pracowałeś i ile jeśli można wiedzięć. Co znaczy w życiorysach mieszają ??

abc

jeden wielkie dziadostwo. pensje, nagrody, premie tylko dla dyrekcji, księgowej i paru donosicieli - dla reszty robota. obiecują gruszki na wierzbie a potem wielkie nic.

marta
@abc

bag

kolega wyrzej mówi o zagranicznych kontraktach- owszem są ale firma często doplaca do tego ze sprzeda produkt do rosji czy niemiec bo oni po ogledzinach zwracają go na koszt firmy.dzieje sie tak bo maja norme zero czasu na poprawki dokladnosc itp.. wiec tych pieniedzy-premii z tego nie zobaczysz.Wręcz przeciwnie gdyz kazdy wyrób jest podpisany markerem lub naklejką i przychodzi zwrot-wtedy naprawiasz go w tak zwanych wolnych chwilach,a norma musi byc zrobiona.. bo premii nie bedzie.

jankes

kradną telefony z szafek :) nie mają pojęcia o pracy,bez wyksztalcenia-nie myslą racjonalnie ..tylko aby doniesc i miec + u kierownika.patologia w firmie..1400zl i premie ci zabieraja wiec 1100 pracujesz na godziny a kazą zrobić norme,zrobisz szybciej norme to nie odpoczniesz bo doniesie uprzejmy piesek do kierownika ze siedzisz.Wtedy nie Ty dostaniesz nagrode.Kierownik Rów też kradnie.Ludzi mają za murzynów-mówią,że jak nie Ty,to ktoś inny przyjdzie i tak jest,bo ludzie przyjmują sie na dwa dni,tydzien i idą,bo żenująca atmosfera pracy.NIE POLECAM choć tak słodko kadrowa się uśmiecha i obiecuje gruszki na wierzbie,tylko nie na Twoim polu :P Białe kaski wymyślają norme za biurkiem a nawet nie ma narzędzi do pracy.Beduini i sp.z o.o.

vobki

bajzel, smród, ludzi się ma za nic, władza nie myśli o firmie, o ludziach tylko o swoich stołkach i pensjach i tylko słucha donosicieli i lizusów (i tych nagradza. Właśnie takich tam wielu pracuje bez kompetencji wiedzy ale dobrze donoszą a ci do góry tylko plotami się interesują, nie firmą jeszcze trochę i po firmie.

jjj

w tej firmie ogólnie jest bardzo kiepsko. Na produkcji jeden wielki bałagan i smród. Pracownicy pracują za grosze. W biurze tylko dyrekcja i księgowa zarabiają świetnie. Reszta pracowników biurowych dostaje grosze. Rządy w tej firmie są beznadziejne. Brak kompetencji zarządzającym- wśród nich tylko wzajemna adoracja,zero kompetencji. Reszta pracowników traktowana jak śmieci. Paru wybrańców, którzy nie pracuję a tylko gloryfikują dyrekcję jest na fali. Skończą się tylko dopłaty unijne i znowu zwolnienia. Nie radzę zatrudniać się w tej firmie.

samuraj

firma ma problemy finansowe, prawie wszystkich zwolniła i mało produkuje, ostrzegam wszystkich przed pracą na produkcji, złe warunki bhp, olbrzymia szkodliwość, w biurze tez nieciekawie nie wypłacają wszystkiego tak jak obiecują.

jaaa

jedno wielkie [usunięte przez moderatora] kierownik [usunięte przez moderatora] praca w syfie wszystko rakotwórcze a szkodliwego placą 60 groszy miesięcznie heheheh robiłem w tym [usunięte przez moderatora] nikomu niepolecam

Pracownik 1

Niewiem jak w biurze ale na produkcji to masakra: niesamowity smród zarobki marne 1500zl za prace od dechy do dechy a kierownictwo to masakra [usunięte przez moderatora] o którym kierownik oznajmia ci na rozmowie, wyjazdy w delegacje na poprawki na 1,2,3 miesiące i nawet na wekend niemożesz zjechać masakra powodzenia panowie. Ale chociarz co miesiąc wypłata (jeśli można nazwać to wypłatą) nie spóźniają się

Glus
@Pracownik 1

ok,2ooo.

Glus

PH, praca dla bezrobotnych, niska podstawa, mała prowizja ( kilka setek na kwartał). Konfliktowa atmosfera, traktują Cię jako tego, któremu trzeba dopisać prowizję za nic + kombinują z prowizją.

też były

Puknij się w czoło człowieku.Chociaż nie wiem jak byś [usunięte przez moderatora] to kokosów nie zarobisz.Ludzie po 2 latach tyrania(bo tam się tyra nie pracuje) dostają 1400 na łapę z tego muszą oddać za dojazdy 200 z Głogowa.Szkoda gadać jedna wielka patologia.Nie polecam.

Szelma81

Ludzie, czy Wy wszyscy chcecie dostawać pieniądze za darmo. Przecież to śmieszne, jeśli ktoś szuka pracy jako przedstwiciel hadlowy to chyba wie, z czym to się wiąże. A poza tym napisali, że szukaja kogoś z tamtych rejonów - południe.

Firma jak każda inna. Żeby zarobić trzeba się napracować. Ale płaci zgodnie z umową. Oczywiście nie jest konkurencją (w zarobkach) z kghm ale kto jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Systemy i Technologie SYTEC - Polkowice

• Jak się pracuje w Systemy i Technologie SYTEC?

Zobacz opinie na temat firmy Systemy i Technologie SYTEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Systemy i Technologie SYTEC?

Systemy i Technologie SYTEC