meblobuk

Skórzewo

Opinie o meblobuk

Dominika

Aktualnie niestety nie ma żadnych ofert pracy, natomiast warto to śledzić, może jakaś się pojawi w najbliższym czasie. Czy ktoś pracował jako Projektant mebli kuchennych i mógłby się podzielić swoją opinią o pracodawcy? Wyrażając swoją opinię pomagacie osobom, które chcą się zatrudnić.

Tom

Witam, wiedzę nowe oferty pracy. Jak obecna sytuacja w firmie?

po ptokach

Hehe gdzie masz swego drektorka Zdzisiu .Mialeś fabryke a masz wielkie G.

rfg

ale nie ma przeciez teraz mozliwosci do tego zeby sie tam zatrudnic bo nie maja zadnych ofert pracy..

Gość

Donosicielstwo, pierdoły, ploty, spiski dziejów, brrrrrr i odwieczne "zwalanie" na projektantów przez pracowników. Pozdrowienia? Nikomu nie potrzebne.

dawna

Pracuje się różnie, zależy gdzie znajduje się sklep, jak w Galerii to prawie do nocy, no i w weekendy. Ja samą pracę wspominam dość dobrze,głównie za atmosferę między pracownikami i byłym już dyrektorem P., złą atmosferę wprowadzali właściciele-malkontenci, szukając dziury w całym i wymyślając problemy, gdzie ich nie było, nie doceniając uczciwej pracy, to demotywuje i pracownik "traci serce do pracy". Pozdrawiam "byłych" :)

Dawny

Kuki, to, że brak ofert wiedzą wszyscy, ale jeśli chodzi o mnie, jesli będę tylko chciała, to wiesz, wejdę i się sama przyjmę. Pracę w moim przypadku klienci dają, nie Ty Kuki, kimkolwiek byś nie był. Cha, cha.

Gość

Rzecz nie w tym jaka jest atmosfera, czy nas doceniają czy nie, pracownik chce zarabiać i pracować, nie angażować się w sprawy firmy. Nikogo to nie interesuje. Każdy ma swoje prywatne życie a jeśli podejmuje pracę to znaczy, że sytuacja materialna zmusza go do podjęcia pracy. Nikt nie pracuje bez przerwy non stop i nie będzie wysłuchiwał zniewag dla przyjemności. Zawsze, we wszystkim są granice, których się nie przekracza. Choćby pracownik, pracownica wykonywała pracę najmniej szanowaną. Tak jak szkolicie Państwo projektantów, aby podchodzili do każdego klienta z szacunkiem i zrozumieniem,bez względu na zasobność portfela, tak właśnie należy traktować również pracowników. Wszystko działa w obydwie strony. Nasze społeczeństwo dopiero uczy się szacunku dla innych, tak, to trudne. Miło wspominam moich klientów, bardzo dobrze się z nimi pracowało.

Kiedyś

Niektórzy pracowali w firmie między innymi dla satysfakcji z nowo zdobytych doświadczeń zawodowych, dla kontaktów z ludżmi. Nie ma co narzekać. Tak, to dobra praca, a atmosferę tworzą ludzie - jaką stworzą taką mają. Właściciel to człowiek o pogodnym usposobieniu i otwarty na nowe pomysły, natomiast kierownik salonu to wieczny malkontent, którego słuchać nie należy, nic nigdy w firmie panu się nie podobało. Zarobki rzeczywiście były małe niestety. Może się coś zmieniło?

Były

Praca i atmosfera jak wszędzie, normalna. Można jedynie zastanawiać się nad wysokością wynagrodzenia, w końcu chodzi o pieniądze za pracę. Czy jest wystarczająco wysokie wynagrodzenie czy nadal trzeba dopłacać i wspomagać firmę. W każdym razie, tak kiedyś było. Może też zależy od stanowiska w tej firmie, nie wiadomo jak to teraz tam jest.

Adaś już dorosły? Nie wchodzi już do magic cornera? A to taka dobra kryjówka była.....

maciek

chyba nie ma jednej zasady na dobra rozmowę rekrutacyjną @vykl z tego co widzę.. poza tym naprawde warto by było być po prostu sobą i zachować kulturę na pewno. Wydaje mi się, że dobrze by było cokolwiek zrobić, zeby dobre wypaść, bo liczy się jakby nie patrzeć pierwsze wrazenie zawsze i o tym warto pamiętać.

vykl

interesuje mnie sprawa związana z rekrutacją, tzn.w jaki sposób poszukują nowych pracowników i jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna,która jest dla wielu osób ogromnym stresem i warto sie do niej przygotowac aby wypasc w oczach pracodawcy jako najlepszy pracownik co sądzicie o tej firmie podpoiwe ktoś dziekuje...

Mac

Witam! Dlaczego szukają projektanta do Torunia? Nowe stanowisk, sam odchodzi czy zwolniony? Co z umowa o pracę: najniższa i prowizja, premia czy pod stołem? Jeżeli normalna umowa, to o jakiej kwocie mówimy.

gnoo

Również ostrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie. Pracowałam dla nich parę lat i w mojej opinii są najbardziej absurdalną firmą jaką poznałam. Poza dziwacznym zarządzaniem, najniższymi pensjami, brakiem szacunku dla pracownika spotkałam się z [usunięte przez administratora] Dla ukrócenia dyskusji - nie zostałam zwolniona dyscyplinarnie.

jendrek1

W tej firmie pracowali dobrzy pracownicy,swoją prace wykonywali dobrze, z pełnym zaangażowaniem,a ich nagrodą było:zmniejszanie pensji,zabieranie premii oraz zabieranie środków socjalnych,oraz okradanie pracowników niepełnosprawnych ze środków im należnych,które trafiały na konto firmy lub,,właścicieli".Pytam,czy to jest przyjazna firma dla pracownika? Chyba nie...Oceńcie sami

Adam B.

Firma Meblobuk jest polską firmą istniejącą na rynku już od 25 lat.Nie tylko handlujemy towarem(kuchniami) ale również jesteśmy producentami tych mebli.Dlatego produkt znajduje się u nas od samego początku do samego końca,co powoduje,że kupiona przez państwa kuchnia nie przechodzi przez inne firmy jak to wygląda w większości firm.Kuchnia realizowana jest w terminie od 4 do 6 tygodni a montaż odbywa się w przeciągu 1/2 dni na terenie całej Polski. Jeśli chodzi o rekrutacje do firmy,prosił bym wysyłać swoje CV na adres firmowy.Zostanie on dalej przekazany do zarządu gdzie będzie rozpatrywany. Przedstawiciel handlowy firmy Meblobuk

Adam Buk.

Witam Panią, Nie będę rzucał może nazwiskami chociaż doskonale wiem o kogo tutaj chodzi.Proszę Pani,rozumiem rozgoryczenie,że została Pani wyrzucona z pracy z powodów dyscyplinarnych.Nie będę się tutaj rozpisywał z jakich dokładniej.Ale pisanie kłamstw wyssanych z palca kobiety,które nie ma bladego pojęcia o strukturze,zarządzaniu i finansami firmy jest co najmniej karygodne.Jak można pisać o rzeczach o których się kompletnie nic nie wie ? Osoba która nazywa Pani "starą kobietą" dała Pani pracę i co najważniejsze,zaufała Pani.Chciałbym również na koniec dodać,że właśni ta osoba o której tak pięknie rozpisuje Pani wyżej wyrzuciła właśnie tą osobę.Oczywiści sprawę nie pozostawię własnemu losowi. Adam B.

pulpet

jeżeli wygląda z zewnątrz to powinno i od środka. w końcu to zadowolony pracownik wykonuje swoją pracę dobrze; )

Nubira

Nie wiem jak to wszystko wygląda od środka ale z punktu widzenia klienta prezentują się całkiem konkretnie, ktoś miał okazję od nich wykańczać kuchnie?

Melinda

a próbowałeś na ich facebooku zapytać? https://pl-pl.facebook.com/Meblobuk.kuchnie.na.wymiar jest na bieżącą prowadzony, może tam Ci wyjaśnią

no_yes

a dlaczego, Wy Dzieciaki, nie pozakładacie własnych firm sprzedających meble, nie pomnę o ich produkcji? Wygląda na to, ze to bułka z masłem :) Jeśli jesteście zmuszani w tej i w jakiejkolwiek firmie -do pracy, to są instytucje dla takich wykorzystywanych-poszkodowanych. (usunięte przez administratora)Po co te kalumnie, miast załatwić sprawy rzeczowo i dorośle? Jesteście zwykłą bandą z przedszkola0 imać się pracy w MEBLOBUK? ...so sad... Polska, żyję w Polsce /kazik/, he he he

CV

Drogi Leonsio. Piszę do Ciebie z odległej krainy gdyż doszły do mnie słuchy, że masz nowe, kiepskie dziewczyny. Piszę do Ciebie z wygnania gdyż bardzo brakuje mi twego wyznania. Prawdy. Twoja na zawsze Isaura.

Jola

Ja życie dzielę na: przed, w trakcie i po współpracy z firmą. Przed - było normalnie, w trakcie - było zjawiskowo a po jest grobowo.

R

Jaki pasterz taka trzoda. Jak pasterz z kijem trzodę przegania z miejsca na miejsce to i bywa wygłupiona. Dobry pasterz dba o swoją trzodę. Tyle o pasterzach i trzodzie.

Projektant

Tak, szkoda życia.

jaro64

Pracowalem jako montarzysta w tej firmie. Zaden montarz nie zakonczyl sie w terminie , zawsze cos brakowalo. A NA KONIEC WSPOLPRACY ZOSTALEM(usunięte przez administratora). Metoda bardzo prosta , metoda spychowa. (usunięte przez administratora)I tak w kolo komina. Dziekuje tobie Meblobuk. MONTARZYSCI I KLIENCI OMIJAJCIE TA FIRME SZEROKIM LUKIEM

szkoda życia

(usunięte przez administratora) kto chce tam pracować to powodzenia :-)

Zostaw opinię o meblobuk - Skórzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie meblobuk