As-meb

Opinie o As-meb

Edyta

Z fanpage firmy As-meb wynika, że nie zamykają się tylko na polską produkcję, ale też można ich znaleźć poza granicami naszego kraju i w tym przypadku w Szwajcarii. Czy Waszym zdaniem firma pasuje na tamten rynek? Czy jakoś produktów jest niczym jakość szwajcarskich zegarków? Jestem ciekawa waszej opinii na ten temat.

domi

Polecam firmę AS-MEB p Andrzeja Skwiecińskiego Kuchnia wyszła bardzo ładnie, szafy również. Czekaliśmy 5 tygodni+ tydzień na blat kamienny. Dobry kontakt, mili pracownicy, jakość super:)

smut

Co z tego, że jakość ok, jak czas wykonania bardzo długi:(

agii

Kuba' meble sa bardzo ładne, fajnie ,że oferują komplety nie tylko skupiaja sie na salonach ale i łazienkach i kuchniach

Kuba

Jeśli ktoś ma do powiedzenia coś dobrego to zawsze jest czas i miejsce. Niedawno skończyłem współpracę z firmą AS-MEB. Wyszło bardzo dobrze, w podziękowaniu oferuje dobry PR:) Kompleksowo: kuchnia, szafy i szafki łazienkowe - dobra jakość, lakierowane fronty w wysokim połysku pierwszej jakość, uprzejmi montażyści, pomocni ludzie na każdym etapie. Minus za lekkie opóźnienie, wynikające z dużej ilości zleceń, co z punktu widzenia firmy pewnie minusem nie jest. Polecam i życzę powodzenia. www.as-meb.pl

Ewa

Bardzo długo poszukiwaliśmy z mężem firmy, która wykona nam meble na konkretny wymiar. Podjęliśmy współpracę z firmą ASMEB i jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma spełniła każdą naszą "zachciankę" dotyczącą mebli, kolory lakierów zostały precyzyjnie dopasowane, obsługa salonu prowadziła nasze zamówienie profesjonalnie, zwracając uwagę na wszelkie szczegóły udzielała praktycznych wskazówek. Jakoś wykonanych mebli jest perfekcyjna. Montaż przebiegł błyskawicznie w przyjemnej atmosferze. Profesjonalna firma godna polecenia. Pozdrawiam

hola

Jestem bardzo zadowolona z wykonanych przez Państwa mebli lakierowanych w połysku. Jakość materiałów bardzo wysoka, meble prezentują się elegancko i solidnie. Bardzo duży pozytyw. Polecam!

Katarzyna Maciejewska

Ponad rok temu zamówiliśmy w firmie AS-MEB p. Andrzeja Skwiecinskiego zabudowę kuchenną z fontami lakierowanymi na wysoki połysk. Wszystko wyszło wspaniale, mimo ciągłego użytkowania kuchnia w dalszym ciągu wygląda tak, jakby została zamontowana przed kilkoma dniami. Jakiś czas temu potrzebowaliśmy mebli łazienkowych, niestety w firmie AS-MEB okres oczekiwania był dosyć długi a zależało nam na czasie dlatego postanowiliśmy wykonać je w innej firmie. Mimo, że materiał miał być dokładnie taki sam (lakier połysk) to niestety efekt był całkowicie inny! Fronty nie błyszczą się tak jak te w kuchni, wszystko wygląda tak, jakby miało się zaraz rozpaść. Na szczęście jest to łazienka prywatna znajdująca się na piętrze i nikt poza domownikami z niej nie korzysta. Przekonaliśmy się jedynie że materiał materiałowi nie równy. Po szafy do pokoju dziecinnego zgłosimy się na pewno do firmy AS-MEB nawet jeśli musielibyśmy na nie czekać pół roku ;) Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Maciejewska

Marta

Skorzystałam z usług firmy As-MEB dzięki pozytywnym opiniom na tej stronie i również jestem bardzo zadowolona. Bogaty wybór materiałów umożliwił mi dopasowanie szafy i komody do koloru podłogi z czym do tej pory miałam duży kłopot. Efekt jest świetny dlatego z czystym sumieniem polecam tą firmę pozostałym :) pozdrawiam

marcin

w zeszłym tygodniu zakończyły się u nas prace związane z montażem kuchni przez firmę AS-MEB. Kuchnia wyszła bardzo ładnie, współpraca też układała się dobrze. teraz planujemy zamówić szafy do garderoby i szafkę RTV. Na kuchni nie oszczędzaliśmy bo żona wymarzyła sobie fronty fornirowane w wysokim połysku które do tanich nie należą, ale za to efekt jest genialny. Fronty wykonane zostały bardzo ładnie dlatego z przyjemnością, gdy znalazłem to forum polecam firmę www.as-meb.pl

Agnieszka

Firmę AS-MEB polecam z czystym sumieniem, podjęliśmy kompleksową współpracę na wykonanie mebli do naszego mieszkania, kuchnia, łazienka i szafy plus nietypowe elementy zaprojektowane przez architekta: szafka rtv, regał na książki nawet listwy przypodłogowe. Wszystko wyszło bardzo fajnie, zwłaszcza jesteśmy zadowoleni z jakości frontów lakierowanych w wysokim połysku, które dominują w naszym wnętrzu. Panowie montażyści reagowali na wszystkie nasze uwagi podczas realizacji, również na zmiany które wprowadzaliśmy w trakcie montażu bo na etapie projektowym wszystkiego dokładnie się nie przewidzi. Dostaliśmy również dobry rabat za kompleksowe zlecenie. Polecam Panią Paulinę, która zajmowała się naszym zleceniem od początku.

Firma godna polecenia.

isis

to nie tego typu firma. Niektórym spółkom brak doświadczenia nie robi wielkiej różnicy, bo pracy tam idzie się szybko nauczyć, ale nie tu w As-meb

interesant

Kulture osobistą, no ciekawe, czy jak ktos okaze się niekulturalny to as-meb wyciąga jakies konsekwencje, szkoda, że te umiejętności to konieczność, mogliby i brac z niewielkim doświadczeniem.

Jan

Polecam firmę ASMEB za solidne wykonanie i profesjonalne podejście do klienta. Jestem zadowolony ze współpracy. Pozdrawiam

gość

Wczoraj przyjechały do nas meble. Bardzo solidnie wykonane. Cieszę się ze współpracy z tą firmą. Polecam!

Julia

Bardzo polecam tą firmę, wszystko wyszło rewelacyjnie, mam bardzo krzywe ściany i sufit w mieszkaniu dlatego znajmy polecił mi zrobienie mebli na dokładny wymiar. Przyjechał Pan na dokładny pomiar, uwzględnił różne wysokości i jestem bardzo zadowolona! Polecam

Sławek

Meble bardzo dobrej jakości, solidnie wykonane. Odnośnie ceny - jeśli ktoś szuka tanich mebli niech uda się do sklepów typu IKEA licząc się z tym, że po roku użytkowania będzie musiał je wymienić. Wiem, bo do tej pory korzystałem z takowych co było ewidentnym błędem, bo kolosalnie się różnią od obecnych. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem będę polecać tę firmę.

Marek

Zdecydowanie polecam! Bardzo dobre wykonanie, jestem zadowolony z podjęcia współpracy z tą firmą. Pozdrawiam

Joanna

ASMEB to zdecydowanie meble na lata. Po 11 latach są w takim stanie jak w dniu dostawy. Jestem bardzo zadowolona i polecam z czystym sumieniem :-)

ola

Firma godna polecenia, pozdrawiam :)

Iwona

Polecam firmę ASMEB, fachowe podejście do klienta i solidne wykonanie.

anna

Witam, jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Wszystko wyszło bardzo ładnie (meble w lakierze na wysoki połysk). Odnośnie cen: raczej standard, długo poszukiwaliśmy z mężem wykonawcy, chodziliśmy od firmy do firmy i ceny praktycznie się nie różniły. Polecam

nick

fachowo, solidnie i porządnie. polecam

?

Przyjezdza ktos na dokladny pomiar, u nas bylo tak samo bo sufit w jednym miejscu jest nizej w drugim wyzej, wszystko wyszlo swietnie dlatego "meble na wymiar" są świetnym rozwiazaniem

?

Posiadam już meble tej firmy od 4 lat, wszystko jest w takim samym stanie jak na początku. Jestem bardzo zadowolony, niedługo zgłoszę się bo mam do umeblowania jeszcze jeden pokój :) Pozdrawiam

?

Fachowe i solidne wykonanie polecam

anita

Zamówiliśmy meble w firmie ASMEB i nie żałujemy. Wszystko wyszło bardzo ładnie. Jedynym małym minusem był długu okres realizacji jednak warto było poczekać. Polecam i pozdrawiam

Bardzo porządna firma. Pełen profesjonalizm i fachowa robota. Jestem bardzo zadowolony. POLECAM!

Bardzo polecam firmę ASMEB. Pełen profesjonalizm, świetne wykonanie. 100 % pozytyw!! Będę polecać znajomym! Pozdrawiam

Kamil

Witam, znalazłem to forum i nie mógłbym nic nie napisać. Mebelki wyszły bardzo ładne i nawet nie takie drogie :) Jestem bardzo zadowolony z firmy As-Meb. Polecam

Zuzanna

Ja również byłam klientką tej firmy i jestem zadowolona bo wszystko wyszło lepiej niż planowałam dzięki sugestiom i wskazówkom kompetentnych pracowników. dziękuję za rabat i pozdrawiam :)

klient

Zdecydowanie polecam firmę AS-MEB. Doskonałe i fachowe podejście do klienta, pełen profesjonalizm.

Zostaw opinię o As-meb - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie As-meb