AGRO-HANDEL

Mościszki

Opinie o AGRO-HANDEL

AGRO

przez ostatni rok jest lepiej i to o wiele. Lepsza organizacja na działach załadunku, rozbiorze, masarni, koledzy zadowoleni z wydawki. mniej godzin, lepsze wyplaty, nie ma już nic pod stolem,wszystko na konto-duża różnica niż 2-3 lata temu jak godzin bylo 200-230 a wyplaty 1500. mi tam sie podoba Agro,widocznie zmiana właściciela pomogla, jest naprawde lepiej. Ja tam polecam. pozdrawiam

Patrycja

@AGRO czyli generalnie czujesz realną poprawę swojej sytuacji? To pozytywna i formacja. W jakiej przestrzeni czasu zachodziły zmiany, o których mówisz? Czy to był długi proces? Aktualnie nie widać, aby AGRO-HANDEL prowadziło rekrutacje, ale to na pewno zachęcające dla osób zainteresowanych.

AGRO

Poprostu jest lepiej niż to bylo kiedys. Lepsza organizacja, pieniądze na okolice nawet dobre. ciezko na rozbiorze ale kasa tam jest super. Niestety brak mojego kierownika-odszedl do konkurencji ,ponoc ma lepiej tam.:(

Patrycja

@agro2010 a jak Ty oceniasz pracę w tej firmie? Jakie odnajdujesz tu plusy, jakie minusy? Pracownicy zwracają w zatrudnieniu uwagę na różne rzeczy i inne identyfikują z atutami, bądź wadami zatrudnienia - ale każda opinia przybliża inne osoby do zrozumienia, jakie warunki tu panują.

agro2010

Ali nie przesadzaj wszystko w najlepszym wporządku. jak sie komuś nie chce robić to zawsze znajdzie jakiś pretekst. żal mi ciebie a nie agro agro jest spoko polecam w 100%

Patrycja

@Ali a mógłbyś napisać coś więcej? Dlaczego twoim zdaniem nie warto pracować w AGRO-HANDEL? Jak rozumiem - masz doświadczenie w pracy w tej firmie, więc Twoja opinia będzie bardzo ważna dla potencjalnych nowych pracowników.

Ali

Widzę że kierownicy z Agro wpisują tu wazeliniarskie opinie jaki to zgrany zespół itd... Niestety bez tego zespołu jesteście Nikim , to oni na was pracują - wy w tym czasie kawa papierosek kanapka internet itd. A zawsze się znajdzie jakiś wazeliniarz który zrobi kawkę np. a za wasze błędy płaci właśnie ten zespół. Żal - nie polecam

AGRO

Szanują tego kto się stara, stawiają też na młodzież, mam na dziale kierownika młodego po studiach który ma łeb jak sklep i tak układa nam robotę że mam o niebo lepiej niż to było kilka lat temu kiedy rządził inny kierownik który w sumie nadal jest niby kierownikiem. Jedno jest przykre że stosują mobing i wypłaty są częściowo pod stołem... Ogólnie zakład na okolice najlepszy. Pozdr.

Agro2013

Ja powiem tak firma super doborze płacą szacunek. Tylko niektorzy pracownicy niemogapogodzic sie że muszą słuchać młodszych i mądrzejszych!

Ja

Na 10 daje 7 Szanujcie bardziej dobrych starych pracowników A pracować trzeba wszędzie jak sie komuś niechce to wypisuje głupoty

Ja

Ok

Oli

Ja tam uważam, że firma jest w porządku i nikogo to nie powinno dziwić

Mackol16

Robiliśmy remont w agro hadlu w mosciaszkach czepiają się np. Że fuga jest o 0.5 mm przedstawiona a jak do chodzi do zapłaty to wysjaco się tylko da żeby nie zapłacić

Mackol16

miśka

W Rawiczu wciąż szukają kogoś nowego do sklepu. Jest tak co miesiąc. Byłam na rozmowie i powiem szczerze wymogi mają bardzo duże. Nie wepchnie się klientowi na hama wędliny. A Pani kierownik to niezła zołza.

Martin2012

mam taką nadzieję. powiem tobie tak jak komuś się nie chce pracować to na wszystko ma ( usunięte przez administratora )a mam zgrany zespół fajni młodzi ludzie nie ma co narzekać pozdrawiam Miłos

Martin2012

Fajna firma fajna załoga dobre warunki wynagrodzenie ok tylko niektórzy pracownicy nie powinni tam pracować bo psują reputację firmy i wizerunek

wielkopolanin

Dziękuję wszystkim którzy się zgłosili jest nas 15 :) chętni mogą pisać na maila do 31.12 Pozdrowionka

Wielkopolanin

Szukam 5 osób pracowników ,byłych pracowników pokrzywdzonych przez tę firmę którzy otrzymywali tak jak ja wynagrodzenie w kopercie ,którym czegoś nie wypłacono ,którym obcięto stawkę ,którym nie wypłacano nadgodzin.Kontakt pokrzywdzeni.ah@wp.pl

Młody

Firma Agro- Handel jak i JO-l to dokładnie takie same dziadostwo już mniejsza o wypłaty ale chodzi o samo oszustwo i wysyłanie starego mięsa śmierdzącego mięsa na sklepy i zero szacunku dla drugiego człowieka

Anonim

Pracowałam tam,wypłaty to totalne dno cały miesiąc szarpanina i grosze zapłaty ciagle o cos pretensje pani koordynator opiekunka sklepu ciagle wyzywa ze za mały utarg każą ludziach wciskać....premi to nie miałam ani razu!!!! A umowę miałam obiecynawa co miesiąc i tak raz na zlecenie chora firma dajcie sobie z nią spokój !!!!

anonim09

To prawda koordynatorka ma ludzi za nic widziałem wielokrotnie jak wchodzi na sklep dziewczyny starają się być uśmiechnięte ale widac że sie boją byłem kiedyś świadkiem jak się czepiala delikatnie mówiąc a na niektórych sklepach naprawdę są bardzo miłe dziewczyny umieją doradzić porozmawiać pożartować atmosfera naprawdę mila .Czasami mam ochotę tej calej koordynator powiedzieć ale jestem przekonany że to odbije się na paniach w sklepie.A usłyszeć zwykłe Dzień dobry zapomnieć koordynatorka tego słowa nie zna .Polecam te sklepy bo obsługa klienta bardzo dobra towar zawszę swierzy a dziewczyny mile i uśmiechnięte

Anonim

Firma Agro-Handel to wyzysk, pani kordynator wymaga nie wiadomo czego a sobą nic nie reprezentuje, używa wulgarnych słów rozmawiając z pracownikami, potrafi zmieszać z błotem bo ma zły chumor. Ciężka praca do tego MOBING!

xxxmzx

Firma Agro-Handel to wyzysk człowieka przez człowieka. Pracownicy nie dostają należnej wypłaty. Obciążają za wszystko, wciskają wyroby kiedy one nie schodzą. Nakłaniają aby namawiać klientów do zakupu asortymentu. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM TEJ FIRMY

art100

To już jest przesada do trzech razy sztuka zostałem oszukany po raz trzeci, teraz to juz do gazety podam mam paragon z wagą i plus wage z innego sklepu gdzie pani mi zważyła, to musi się skończyć. Taka firma a oszukują ludzi złodziejstwo i tyle moje ostatnie zakupy. TAK SIE TERAZ WSZYSCY DOWIEDZĄ

powiem szczerze że ostatnio zostałem oszukany na jednym ze sklepów kupiłem mniej a zapłaciłem więcej pani sobie dobiła na swoje konto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to mało powiedziane ludzie sprawdzajcie paragony tak nie można !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jestem stałym klientem sklepów!!!!jestem często na ich stronie sledze opinie i prawde mówiąc dziewczyny powinny naprawde wieksze pieniądze zarabiać a jeżeli chodzi o obsługe zmieniła sie panie bez uśmiechu,żartów zachowują sie jak by zakare tam siedziały wole iść do konkurencji a teraz jeszcze na dodatek zamkli mi sklep na remont!!!!!prawde mówią nie tylko ja tak myśle ale wiekszość ludzi jak sie gada!!

Gość
@anonim 14.03.2011 11:11

Podpisuję się pod tym. Pracowałem tam, wyzysk, praca po godzinach, nerwy zszargane, wazeliniarstwo.

ja

Pracowałam w tej Firmie zgadzam się z moimi przedmówcami a szczególnie razi fakt iż pracownik jest traktowany ja gorsze zło (delikatne określenie) a wodzu tego plemienia to bez watpienia stary ubek

zawiedziona

Firma traktuje pracownika jak szmatę, obiecują złote góry ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Obrażają pracowników w obecności innych, podważają autorytet , ciągle z wynagrodzenia coś potrącają nie wiadomo za co i dlaczego. Dno Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!

niestety ale musze sie zgodzic z bylymi pracownikami poniewaz jest to prawda co pisza!!!!!!! Pracuje w tej firmie od jakiegos czasu ale widze co sie dzieje i niejest za dobrze. praca jest ciezka i wynagrodzenie naprawde nie jest odpowiednie.prawda jest taka ze nawet niewiadomo za co sie dostaje kase a za co jest potracana albo poprostu zabierana.....!!!!!! ceny miesa i wyrobów maja strasznie wysokie i niedziwo ze klienci nie chca kupywac tylko ida tam gdzie jest taniej.....a zrypki za slabe utargi dostajemy my czyli-sprzedawcy!!!!!!Jak tu robic utargi jak ceny sa wziete z kosmosu.....???????

byli pracownicy z wałbrzycha

brak szacunku przełożonych, zmuszanie do pracy w godzinach nadliczbowych, zmuszanie do naciągania klijentów, nieodpowiednie wynagrodzenie do wykonywanej pracy... TAKIEGO ZAKŁADU PRACY NIE ZYCZYMY NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI!!!

Zostaw opinię o AGRO-HANDEL - Mościszki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGRO-HANDEL