Opinie o Global Dienstleistungen w Münster

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Global Dienstleistungen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Global Dienstleistungen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Dienstleistungen w Münster

czujna

witka WESTWALIA przyjmuje zwolnionych z GLOBALA kto pierwszy ten lepszy narka

zadowolony

to sobie sama wynajmij jak Ci nie pasuje

maxi72@tlen.pl

Wszyscy powinni się natychmiast zwolnić, wtedy sytuacja może wróciła do normy. Jeśli chodzi o mieszkanie to pokój na 2 osoby płatny z wypłaty 250 euro. Jednym słowem płaci się 500 euro za pokój. Za tą stawkę śmiało można wynająć 2 pokojowe mieszkanie i jeszcze zostanie. W biurze: jak ty coś chcą od Ciebie to jest pani polka jak Ty chcesz coś od nich to wszystko załatwia Klara która po polsku nie zna ani słowa, wiec już widzisz jak możesz się dogadać :) Pani ta liczy przepracowane godziny i jej zakres liczenia kończy się gdzieś koło 130, bo nawet jak przepracujesz 200h to Ci zapłacą za mniej. Oszustwa na godzinach to normalka. Sama praca jest ok ale system pracy jest jak w obozie. Praca nie jest zmianowa. Jak pracujesz np. od 16 to pracujesz tak cały czas. Praca bez żadnego systemu, brak zaplanowania i grafiku. Możesz pracować np. 3 tygodnie i nie mieć żadnego dnia wolnego. W pracy jesteś 11-12h czasem dłużej ale zapłacą Ci za 8 albo mniej. W pracy musisz być 15 minut przez rozpoczęcie co nie jest płatne, urywają też 15 minut na zakończenie pracy i oczywiście 1h przerwy. Są jednostki które tam wytrzymały trochę dłużej ale jest gro ludzi którzy uciekają po kilku dniach a większość kończy po 1-3 miesiącach. Sumując: warunki pracy i płacy to tragedia. pieniądze też nie są wielkie a ciągnąc w PL 2 estety też można tyle zarobić. Odradzam każdemu!!

Natalia

A i mam pytanko, czy zna ktoś z was jakąś wiarygodną firmę, o dobrej opinie w Niemczech, która zatrudnia Polaków bez języka? Jak to wygląda?

Magazynier

Bez żadnego problemu dostałem pracę ,robotę załatwiłem przez pana Przemka jestem zadowolony.Koleś mówi prawdę nie ściemnia,mówi szczerze jak wszystko wygląda i jak jest.

Maruśś

Mógłbym prosić o dokładne namieary na firme? E-mail polski do rekrutacji bo nigdzie znaleźć nie mogę, albo numer telefonu do Pani z Biura. Z góry dziękuje i czekam na odpowiedź.

seraldik
@Maruśś

podaj mi swój adres mail to podam Ci numer do pani Ani

Maruśś
@seraldik

mareklewan88@gmail.com . Dziękuje :D

Natalia
@seraldik

Pracowałeś moze w globalu od czasu od kiedy jest Pani ania ? jak wyglada wspolpraca z nia?

Oj Adam Adam warunki mieszkaniowe tez mi sie nie podobaja szału nie ma ale gdybys pracował trochę w Niemczech wiedział byś że gdzie się mieszka nie ma znaczenia bo w końcu przyjechało się pracować nie mieszkać a żeby pisać coś na temat pracy należy ją najpierw zacząć a nie uciekać z podwiniętym ogonem bez zobaczenia warunków produkcji

Zniesmaczony

Przybyłem, zobaczyłem i do polski wróciłem... masakra, zamiast wyjść na prostą wróciłem z jeszcze większymi długami, teraz nie mam pracy i nawet o zasiłek nie mogę się starać bo żeby wyjechać do globala dałem w PL wypowiedzenie umowy o pracę którą tydzień wcześniej mi przedłużono na 3 lata... To co oni nazywają mieszkaniem to w PL chlewiki lepsze mamy. Współmieszkańcy to w większości pijaki i ćpuny z marginesu, zresztą sam global po cichu poleca brać prochy żeby wytrzymać. Na zakładzie zajob, wcale nie pakowanie a normalna rzeźnia, nawet uprzedzają że niemcy będą na ciebie bluzgać, poganiać itp. Na każdym kroku kontrole i kary, aby tylko z wypłaty urwać. Szkoda kasy i czasu, wrócicie z większymi długami niż macie... :(

Aga123

hej ma ktoś z Was numer do Polki z biura ? Prosze o pomoc :)

gość/były pracownik

Czy to prawda że zwolnili sonie i dorotę z biura , czy są jakieś zmiany na lepsze co do zarobków ...???? Pozdrawiam

Pracowalam w tej firmie 2 lata wiec znam zasady..a ci co pisza te chore teksty to gowniazeria..to forum o pracy,pracodawcy itd..szkoda slow i neta by to skomentowac.

maupa z Münster

Mieszkanie... latwo powiedziec.bez jezyka wynajm. raczej nie da rady. a pracownikom firmy G...... nie bardzo chca wynajmowac. Wynajm wiaze sie tez z pewnymi kosztami.nie malymi. Hermes nie kazdemu wynajmie.Trzeba miec znajomosci i pieniadze na kaucje. a o reszcie juz nie wspomne. Tadzio jezeli jestes nauczony pracy to nie jest tak tragicznie.ale trzeba 7 dni w tygodniu pracowac.od czasu do czasu ma sie tam jakiegos fraja.

xxx

Witam mieszkanie mozna wynajac w Hermesie to jest spoldzielnia

Madzia...

Witam...a czy ktos z Was wie moze czy blisko tej firmy jest jakies mieszkanie do wynajecia?Najlepiej dwu pokojowe?Bardzo prosze o odpowiedz na gg...22416499 bede wdzieczna :)

Adrian

Witam dostałem prace w agencji Global przez pośrednika Pana Przemysława jak się pracuje w tej firmie poproszę o szczera odpowiedz?

zbychu

witam czy moglby mi ktos podac dokladny adres pocztowy tego globala w Munster potrzebuje pilnie , z gory dziekuje

funia

dzięki za ostrzeżenie no tak to zdecydowanie trzeba uważać choć powiem tak tutaj to w większości polak polakowi potrafi zatruć życie nie brak konowałów którzy dla paru groszy kapują ....

gaga

Uwarzaj na sistrzyczki jak z nimi rozmawiasz,dla pieniedzy zrobia wszystko to sa dobre agentki

gaga

znam je obie w polsce tez strugaly wielkie damy tylko randki, klniecie,i co roz inny facet,pewnie to samo robia tabia.Nina podobno spotyka sie tam z jakimis rumunami?

gaga

co one tam wyprawiaja bo slyszalam o nich dziwne zeczy

gaga

tak chodzi mi o nine mozesz cos o niej powiedziec?

Zostaw merytoryczną opinię o Global Dienstleistungen - Münster

• Jak się pracuje w Global Dienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy Global Dienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Dienstleistungen?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Dienstleistungen?

Kandydaci do pracy w Global Dienstleistungen napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Dienstleistungen