Opinie o Obstgut Kotlowski und Sohn w Wolkau

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Obstgut Kotlowski und Sohn. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Obstgut Kotlowski und Sohn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obstgut Kotlowski und Sohn w Wolkau

makow

tak jest, powiesz prawde a nozyce sie same odezwa

makow

(usunięte przez administratora) reszcie pozostawiam rozum do myslenia, nie badz naiwna na ta bande

makow

w tym roku nie ma zbiorow, upadla firma bo nikt nie jedzie (usunięte przez administratora)

paulina

dzieki usiu, a mozesz tak dokladniej?

@paulina

słuchaj Paulina, chcesz pogadac to podaj emaila, ja Ci opowiem jak wyglądał moj sezon i mojego narzeczonego tam 2 lata temu. nie mam zamiaru pisac na tym forum bo szkoda tylko nerwów. pozdrawiam.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Obstgut Kotlowski und Sohn? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
makow

ty chcesz tam jechaj, kobieto zastanow sie zebys se krzywdy w zyciu nie zrobilas, przeczytaj se pozostale komentarze,tam jest bez nadziejnie

paulina

hej, ma pytanie kiedy w tym roku jest wyjaz na wisnie?

uśka
@paulina

zazwyczaj w czerwcu

żalowi ludzie na tym forum . ;] ciekawe ile ludzi stąd tam pracowało że sie negatywnie wypowiada, chyba te pijoki ktore przepijały całą kase :)

pawel

dzieki makow, jak bym sluchal innych to bym chyba najwiekszy blad popelnil w zyciu, jeszcze raz dzieki.

basia

Pawel podaj maila to pogadamy :)

makow

to jes prawda, unikaj tej firmy bo sie jedynie garba dorobisz, ja tam byle i wiem jak jest, a (usunięte przez administratora)nie suchaj jak i pozostalych bo oni glupoty gadaja chyba im za to ktos placi, tam nie ma zarobkow, (usunięte przez administratora)i praca non stop za marne grosz taka jest prawda

pawel

ludzie mam pytanie tam naprawde jes tak zle jak tu pisza, bo miale tam zamiar jechac, ale z tego co widze to nie ma po co skoro jest tam tak fatalnie, prosil bym o odpis

basia

Ja przynajmniej nie jestem anonimowa i mowie to co przezylam :)

uciekac

przestroga dla wszystkich, nie dajcie sie namowic na (usunięte przez administratora) unikajcie tej firmy bo to najgorsza firma jaka znam, kierownik niby w polsce urodzony(usunięte przez administratora)

makow

chłopei masz u mnie szacun, w koncu normala osoba co mowi jak jest i jak bylo,to sa marne zarobki a trzeba jebac 9 do 12 h i wszystke soboty i niedziele, nigdy bym tam juz nie jechal,tam moga pracowac rumuni bo maja ina walute

cigano;)

Tez mam wrazenie,ze pozytywne rzeczy pisze tu ta sama osoba.Prawda jest taka,ze kontenery sa normalne i wcale nie sa brudne,kup w sadach tez nie ma,a czystosc lazienek we wlasnym zakresie,wiec jak sobie ktos posprzata tak ma.Praca po dziewięć godzin dziennie,żadnej wody,dojazd na pace w busie,atmosfera bardzo niefajna.Placą akord,nie daja umowy, jest jakies dziwne ubezpieczenie grupowe,straszą karami przy chęci wczesniejszego wyjazdu.Mlody szef gwizdze na ludzi,popycha przy wsiadaniu do auta...zero szacunku i chamówa na najwyzszym poziomie. I najwazniejsze:w nowej grupie zarobki w tym roku za 7 tygodni! tyrania,wyniosly miedzy 700-800 euro. Do myślenia dają też zdarzające się tam notorycznie strajki i inne dziwne sytuacje.

basia

Głupoty:) komu sie robić nie chciało to nie zarobił, a kto pojechal w celach zarobkowych, to zarobil :)

zle

ja tez podzielam zdanie z nigdy wiecej, tam nie ma po co jachac jest beznadziejnie, a sylwek agiel tam jeszcze jezdzi bo onim tez szkoda gadac

NIGDY WIECEJ 09

wszystkie pozytywne opinie na temat firmy (usunięte przez administratora)sa nie prawda, poniewaz na pewno sa pisane przez tylko jedna osobe.byłem tam i wiem jak jest : (usunięte przez administratora) niskie zarobki,fałszywi ludzie.kontynery mieszkalne sa takie brudne jak by tam swinie mieszkały, a smrud niesamowity.zero wolnych niedziel, ale to juz rozumie jesli chce sie tam przynajmniej na bilet powrotny zarobić (usunięte przez administratora)ludzie nie czytajcie tych bzdetow,tam sie nie da zarobic, tam jedynie idzie sie dorobic garba,albo dopaść jakaś inna chorobe.NIKOMU NIE POLECAM TAM WYJEZDZAC BO SIE NIE KALI!!!!!!!!!!!!!!!

solidarny

to jest bzdura. zarobki marne, ludzie ktorzy tam robia to dwulicowe swinie, a trzeba zapierdalac od switu do samego wieczoru, byłem tam w 2009r i załuje ze tam wogole pojechałem, byłem tam tylko na wisniach i troche na sliwkach, ale to juz pod koniec.ludzie ktorzy załatwiaja tam robote obiecuja duże pieniadze a w cale tak nie jest,za takie pieniadze to robota jest w polsce, chocby na tartaku

basia

tylko co jasne ?! bo nie bardzo ogarniam :) podejrzewam że mam do czynienia z(usunięte przez administratora)?! zgadłam ?;)

Zostaw merytoryczną opinię o Obstgut Kotlowski und Sohn - Wolkau

Obstgut Kotlowski und Sohn