MOLTON

Wrocław

Opinie o MOLTON

OnA

Firma zakłamana! Jeśli chodzi o kierowniczkę Irene M. obłudna, zakłamana PLOTKARA!!! obgaduje wszystko co chodzi. Ze swoją córką okłamują firmę, kradną i wynoszą ubrania w tak wysokich cenach z butiku. Pożyczają koleżanką po czym ubrania wracają na salon po wypraniu. Jeśli chodzi o sprzedaż: wpychanie za wszelką cene ubrań klientką, mimo że nie wyglądają dobrze. Mimo, że ubrania są uszkodzone. Mowi się że sukienka piękna jedwabna ale co z tego jak podszewka jest szczuczna!!! ... NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o MOLTON - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOLTON