Karya

Lublin

Opinie o Karya

Niewolnik

Tragedia wyzysk na pracownikach .. wypłaty śmieszne.. przepraszam co na nie których jak np serwis.. reszta ma się dobrze ..

lokq

nie ma pisać co jakiejkolwiek działalności zawieszeniu bo firma ma się dobrze, strona internetowa działa, Inżynieria i Technologie się trzyma mocno nadal

budownictwo
@lokq 23.04.2016 12:03

To dlaczego w zakładce oferta zniknęło budownictwo?

stan tutaj

To firma Karya jeszcze funkcjonuje na rynku? Bo doszły mnie kiedyś słuchy, że zbankrutowała?

Oczywiście, że nie była najgorsza, bo idealnej to chyba nie ma. Jeżeli gdzieś jednak istnieje, to trzeba jej ze świecą szukać.

domek

Dziadowska firma, pseudoinżynierowie pobudowali sobie domy za kasę ciężko zarabiających robotników, obcinają godziny, (usunięte przez administratora) żal było tam pracować...

żal
@domek 07.05.2014 13:27

Oj żebyś wiedział, że żal. Oczywiście dlatego,że się tam kiedyś pracowało. (Do tej pory ma się żałosne wspomnienia).

kylo

Firma tragiczna,mają ala majstrów po studiach wielkich inżynierów co na wiaduktach i mostach nie pracowali nigdy i się szarogęszą.Swoim pracownikom którzy pracują na budowie jako cieśle w papierach wypisują ze są zwykłymi pracownikami budowlanymi i dają od 9 zł/h a starzy pracownicy co po kilkanaście lat pracują to maja 11 zł/h.I do tego żadnej delegacji rozłąki itp.Podwykonawcom co pod nimi pracują obcinają po 1 godzinie za to że jak któryś z tych inż.zobaczy że staniesz na chwile i odpoczniesz to obcina z dniówki,przerwy każą robić nie dłuższe niż 20 bo muszą płacić za przestój itp.NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE DZIADOWSKIEJ.

Zostaw opinię o Karya - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karya