pphu WÓDKOWSKI

Łopuszno

Opinie o pphu WÓDKOWSKI

Edyta

@Cezary nie jestem w żaden sposób związana z pphu WÓDKOWSKI. Jestem moderatorem forum gowork.pl, a moim zadaniem jest nakierowanie dyskusji na merytoryczne tory i stąd też dopytuję o pewne aspekty, które dla osób zainteresowanych pracą, mogą być niejasne.

Edyta

@#### na pewno piszesz o zakładzie pphu WÓDKOWSKI, który produkuje głównie papiernicze rzeczy, które przecież nie mają terminu przydatności? Dodając post warto sprawdzić czy pisze się na prawidłowej stronie dla uniknięcia nieporozumień.

cezary
@Edyta 31.07.2017 12:12

Edyta Adwokatem Wodkowskiego jesteś?

####

Szkoda zycia dla tych ludzi. Dajcie sobie spokoj z tym "pracodawca". Popieram wypowiedz wyzej, banda.... Zreszta szkoda nawet chodzic do tych sklepow bo dziadostwo tam jest i nic poza tym chyba ze przeterminowane produkty kogos zachwycaja.

Grzeczna

Uwaga na tego pseudopracodawce!!! Szczerze przestrzegam wszystkie dziewczyny przed praca w jakim kolwiek zakladzie przez niego prowadzonym. Najgorszemu wrogowi nie zyczylabym pracy u rodziny W. Banda oszołomow i tyle

fgh

@tan pewnie ze tak..dobrze by bylo jakby ktos cos konkretnego napisal

Bartek

Witam! Ile można zarobić na produkcji w Zefir Krasocin.

serw

Nagonka? Zapraszam do ich sklepów, na przykład do tego pod szyldem "Care..." do Krasocina, gdzie przeterminowane o wiele miesięcy produkty nie chcąc zniknąć z półek mimo obniżonej ceny. To są jawne kpiny ze swoich klientów. Sanepid twierdzi, że nie można utrzymywać w obrocie produktów przeterminowanych, nawet po niższych cenach ale właściciel sklepu wie lepiej. Ciekaw jestem kiedy moja opinia zostanie usunięta przez państwo W?

lenot

Zamiast jakiejś nagonki tutaj o której @super man wspominasz to może ktoś by powiedział jak wygląda sprawa z zarobkami w pphu wódkowski wygląda co? super, a wręcz idealnie byłoby gdyby ktoś podał mi tu konkretne kwoty, chociaż jakiś przeciał pieniędzy też by zaspokoił moją ciekawość i moze zdecydowałbym się na składanie cv do nich

warzywniak

Jestem ciekaw gdzie podziały się opine na temat przeterminowanych towarów i praktyk "odświeżania" produktów i dat???

doda

firma jest ok.da się zarobić.szef jest wymagający , ale też sam jest bardzo pracowity.moim zdaniem złe wpisy są podyktowane zazdrością , że komuś sie udało! i jeszcze jedno - jak ktoś jest niechlujem to nie powinien pracować w sklepie spożywczym.

aga

[usunięte przez moderatora], tu jest normalny stosunek do pracy i do pracownkow a co do przetermnowanego towaru to dostawy sa codziennie i wszystko jest ok

anonim 5252

dziewczyny strzeszcie sie sklepu pana W.[usunięte przez moderatora] poniżanie, wykorzystywanie i traktowanie jak "zmiana codziennych skarpet". Obiecywanie pełnego wynagrobzenia a dostaje sie ochłapy.

gfhdgf

popieram wszyskie wypowiedzi na ten temat, nie tylko w łopusznie tak sie dzieje, w bukowej tez potrzebuja juz nowych pracownic.

Klient

Zgadzam si

Klientka

Dziewczyny te dwie ostatnie ta czarna i ta młoda były bardzo miłe i uprzejme...teraz jak ich nie ma ....nie ma po co iść do sklepu...

KOLO

to prawda. najpierw wyleciły dwie, póżniej jedna i teraz znowu dwie. szkoda mi tych 3 dziewczyn co ostatnio pracowały. wkładały dużo siebie w tę pracę aż miło było przyjść tam na zakupy. właściciele powinni im podziękować za taką wspaniałą pracę i trzymać jak najdłużej. a tu widzę że jest inaczej....

POPIERAM TEN ANONIM. TO JEST JEDEN WIELKI CYRK. OD ZESZŁEGO ROKU DUŻO SIĘ TAM ZMIENIA I TO BARDZO CZĘSTO, CO JEST ZASTANAWIAJĄCE DLACZEGO. PRACOWNICY WYLATUJĄ....HMMM.....CZEMU......? CZYŻBY WSZYSCY ICH OKRADALI? A MOŻE ZŁODZIEJ JEST WŚRÓD NICH.....

Zostaw opinię o pphu WÓDKOWSKI - Łopuszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pphu WÓDKOWSKI