Loydson Partners,

Poznań

Opinie o Loydson Partners,

Gele
użytkownik zarejestrowany

No ale jaką sprzątaczką @ratus? Loydson Partners zajmują się specjalistycznymi warsztatami i wykładami dla kadry menedżerskiej i służb sprzedaży, oraz badaniem rynku, pozyskiwaniem klientów. Współpracuje z nimi mnóstwo firm, np. PKO BP, Hoval itp. Ich usługi są najwyższej jakości i warto.

NataliaKadziszewska

Polecam tą firmę! Przebyłam u nich staż,kilka lat temu (owszem darmowy, ale nikt przecież tego nie ukrywał). W zamian za 3 dni w tyg. po parę godzin(dostosowane do mojego planu zajęć), otrzymałam dobry trening charakteru i umiejętność. Nauczyłam się z banalnych odpowiedzi, na banalne pytania, wyciągnąć wiele informacji o przyszłym pracowniku. Po stażu mogłam wybierać w propozycjach pracy w HR. Podstawowa zasada której mnie nauczono: "każda rozmowa kwalifikacyjna, wymaga poinformowania kandydata o jej wyniku". Trzeba przyznać, ze obiecujący stażyści są często puszczani na głęboką wodę, czasem popełniają błędy i muszą te błędy naprawiać(to też nauka). Gorąco polecam ambitnym.

ItMan

Nie polecam - słaby poziom współpracy. Zero informacji zwrotnej. Kandydat się nie liczy tylko możliwy zysk firmy. Brak profesjonalizmu, kontaktu i taktu - kto może niech unika.

Leonia

proces rekrutacji nie kończy się informacją o jej wyniku, szkoda czasu!

Nie polecam tej firmy.Firma posredniczy w szukaniu pracowników do pracy w Niemczech.( usunięte przez administratora )

SOCJOPATA

FIRMA NIE PŁACĄCA PRAKTYKANTOM ANI JEDNEGO GROSZA.ZAPRASZAJĄ NA STAŻ,KTÓRY TRWA 3,5 MIESIĄCA-A WYNAGRODZENIE ZA TE 3,5 MIESIĄCA WYNOSI ( usunięte przez administratora )ZATRUDNIA DARMOWYCH PRACOWNIKÓW?ZA DARMO TO JA MOGĘ ROBIĆ W HOSPICJUM,ALE NIE W KOMERCYJNEJ FIRMIE.

sp1000

Beznadziejny proces rekrutacji. Pytania, na które odpowiedź jest oczywista. Już w czasie takiej rozmowy odechciewa się pracować dla nich. Powinni się postarać o lepszego rekrutera/rekruterkę.

Zostaw opinię o Loydson Partners, - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Loydson Partners,