Saint Guirons Patrick-Alsped

Września

Opinie o Saint Guirons Patrick-Alsped

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Czy do tego czasu w Saint Guirons Patrick-Alsped zaszły jakieś zmiany? Jak obecnie przedstawiają się ogólne warunki pracy w tym miejscu? Podzielcie się swoimi doświadczeniami z pracą w tym miejscu.

Man
użytkownik zarejestrowany

Ja tam nie wiem za bardzo jak jest w tym momencie, ale mam wrażenie że jeśli chodzi o Saint Guirons Patrick-Alsped to zawsze było dość dobrze, a nawet tylko lepiej tak Ci powiem, szanuję sprawę bardzo

Monik
użytkownik zarejestrowany

Nie jest to firma, która w jakiś sposób aktywnie działa w internecie. Nawet patrząc po datach wpisów można zauważyć, że nie są zbyt często odwiedzani. Jednak jest grupa ludzi, którzy mają pojęcie o ich istnieniu i zastanawiam się czy dalej z firmą współpracują. Poza tym rozwiązanie dobre dla kogoś kto szybko poszukuje pracy.

anka

No właśnie co jest nie tak,bo to firma transportowa przeczytałam i sama już nie wiem.

Calineczka

Kolego Murcyk jeśli można to proszę o jakieś szczegóły tej pani G. i jej działalności bo mam zamiar za niedługo jechać do pracy a nie chciałabym wdepnąć w (usunięte przez moderatora)*. Co jest z tym alspedem nie tak??????

e-miniem

Jeśli tacy jak jacyś sant girony zakładają firmy to nie może być dobrze w tym kraju,ale wszystkiego dobrego wszystkim.

Patrick,mam twoją umowę o pracę z Probatem,którą mi dałeś nie wiem po co podczas zgromadzenia wspólników.Myślę,że jest tobie potrzebna do wyjaśniania spraw.zadzwoń.nr tel znasz jak nikt inny.Pozdrawiam mocno i z całego serca,Bartek,twój były pracodawca.

wiem kto to

Saint Guirons z Alsped lub Batlog.zero wartości

wy wiecie

Omijajcie szerokim łukiem tego człowieka.Zatrudnijcie się,a doznacie wrażeń na 102.

chcę znać szczegóły- dziennikarz

WITAM. JESTEM DZIENNIKARZEM,JESTEM W TRAKCIE PISANIA ARTYKUŁU O FIRMACH.NA TYM FORUM ZNAJDUJĄ SIĘ OGÓLNE INFORMACJE- NIE MA KONKRETNYCH SYTUACJI. PROSZĘ OPISAĆ SYTUACJE, CO SIĘ KONKRETNIE WYDARZYŁO? CZY NIE PŁACĄ ZUS?, NIE OTRZYMALIŚCIE WYPŁATY?, JAKIE WARUNKI PRACY?.

murcyk

Toż to wszystko prawda.

jojo efekt

Oj człowieku,ty zupełnie nie masz w sobie samokrytyki,sam to napisałeś????

Patrick Saint-Guirons

WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW ! Informuję ,iż właśnie została złożona skarga do POLICJI w celu ścigania AUTORA tej kłamliwej i zniesławiającej informacji na temat mojej osoby. AUTOR tych zniesławiających informacji odpowie za ten czyn- KODEKS KARNY art 212 par. 1 i 2 dla informacji podaje treść: Art. 212. [Zniesławienie] § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. pozdrawiam Patrick Saint-Guirons

Polka

Wyczuli w końcu gościa.Ten typ to ostatni sort przyzwoitości i czegokolwiek.

Zostaw opinię o Saint Guirons Patrick-Alsped - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint Guirons Patrick-Alsped