Opinie o Pension 27 w Kiel

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pension 27. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pension 27 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pension 27 w Kiel

Jak długo trwa proces awansu w Pension 27?

@NINA94 Jak odniesiesz się do negatywnej opinii @Xxxx, z czego Twoim zdaniem wynikają różne opinie o firmie Pension 27? Może wiecie, czy firma poszukuje kogoś do pracy? Czy pracodawca zapewnia transport do miejsca pracy, czy należy je zorganizować we własnym zakresie? Czy jesteście w stanie napisać coś więcej? Przyszłe kandydatki poszukują aktualnych informacji na temat tego pracodawcy.

Nina94 Nowy wpis
@Karolina

Pracodawca zapewnia transport do pracy jeżeli jesteś w potrzebie :) Szefowa nie jest wcale taka zła, jaką z niej robią niektóre dziewczyny, wiadomo że podejście do pracy=zarobki, jeżeli jakaś dziewczyna przyjeżdża na wakacje i ma pretensje że musi pracować no to sorry, warunki pracy oraz to jak tam jest są przedstawione od razu, tam się nie odpoczywa tam się pracuje. Ja co prawda teraz nie mam możliwości powrotu do pracy bo muszę być na miejscu w Polsce ale z czystym sumieniem polecam to miejsce i nie że się podlizuje szefowej, nie nie, po prostu wiem od kogo są negatywne opinie i są one od dziewczyn które wyleciały za złe zachowanie to jest picie cpanie chyba nikt by sobie nie pozwolił na to żeby wychodzić do klienta zataczajac się albo z oczami wyjebanymi z orbit...

Iga Nowy wpis

Idealnie nie będzie nigdzie ale myślę, że wystarczy zająć się tym co mamy zrobić a nie będzie powodu do narzekania.

Teza Nowy wpis
@Iga

Każda by się zajęła tym co ma robić gdyby człowiek przyjechał do obiecywanych warunków i pracy. Bo to nie jest szydelkowanie. Każda wie do czego jedzie, po co a przede wszystkim za co.

Prawda

Cześć Powiem wam jedno większego (usunięte przez administratora)nigdy nie widziałam na oczy. (usunięte przez administratora) Uprzejmość szefowej nie ma nic do rzeczy bo żadna z nas nie jedzie tam żeby zaznać uprzejmości tylko po to żeby zarobić. A mówienie że opinia wystawiana jest przez cpunki, pijaczki bądź brzydkie kobiety jest szczytem hipokryzji każda przed podjęciem pracy przesyła zdjęcia. Jeśli ktoś akceptuje więc co szukać. Zarobki żadne, ukryte koszty, a to za reklamę a to za mieszkanie i oczywiście wszystko 50 na 50. To jest zwykle świństwo i dorabianie się na krzywdzie biednych ludzi. I powiem wam coś jeszcze te które krzyczą ile to nie zarabiają i jak jest cudownie też mają coś z glową bo jeśli za taką pracę kogoś sadysfakcjonune 200 euro tygodniowo życzę powodzenia i współczuję. Ludzie nigdy, nigdy, przenigdy nie dajcie się omamic że jest tam dobrze byłam zobaczyłam uwierzcie uciekalam szybciej niż błyskawica. DZIADOSTWO I (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pension 27? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Xxxx

Nie zgodze sie szefowa jest bardzo lasa na pieniadze ja jestem osoba nie pijaca nie bioraca narkotykuw potraktowano mnie bardzo zle ale nie bede sie tu wypowiadala

NINA94

Ja w pensipn 27 byłam 3 lata temu i jestem obecnie i szczerze zawsze będę tu wracać szefowa bardzo pomocna . I bardzo dobrze że nie toleruje alkoholu ani narkotyków przyjeżdża się zarobić a nie pić i ćpać. Jeżeli chodzi o zarobki też można szybko i fajnie zarobić szczególnie na wyjazdach które zazwyczaj są cało nocne. Negatywne opinie są od dziewczyn które szefowa wyrzuciła. Ja złego słowa nie powiem bo nawet pod kątem medycznym miałam pomóc jak kilka lat temu tu byłam i miałam problemy ze zdrowiem . I szefowa dzwoniła po lekarzach i załatwiała wizyty u lekarza później miałam wolne bo nie mogłam pracować więc jeżeli potrzeba wolnego to jest szefowa nie jest łasa na pieniądze ale jeżeli laski przyjeżdżają zachlac zacpać i spotykać się poza pracą na lewizne to nie ma co się dziwić że tego nie toleruje. Jeżeli chodzi o ceny za zakwaterowanie nie są to ceny kosmiczne w porównaniu do zarobków. Do tego dysponuje nie tylko klubem . Więc można być cały czas NOWĄ. Więc polecam jeżeli dziewczyny chcecie pracować w spokoju bez narzucania serwisu .

@Jajajjaa Jak długo pracowałaś w firmie Pension 27 i czy możesz napisać coś więcej o pracy dla tej firmy? Czy można liczyć na wsparcie firmy, jak wygląda kwestia umowy i wynagrodzenia? Dlaczego negatywnie wyraziłaś się o atmosferze w firmie? @mala220 Jeżeli Twoje zdanie o firmie Pension 27 jest negatywne, może warto je uzasadnić? Czy pracodawca zapewnia pracownikowi dodatkowe ubezpieczenie?

Jajajjaa

Ja ruwniez pracowalam calkiem nie dawno oklamano mnie powiedziano ze bede miala robiona sesje fotograficzna zrobiono mi zdiecia zwyklym telefonem mieszkanie mialo byc darmowe okazalo sie platne nie polecam tego miejsca wrecz przeciwnie odradzam atmosfera do bani

Zuza

Czy podpowiecie coś o pracy? Jaka atmosfera?

bilba

Heh, to pięknie..jak ja tam byłam,to za francuza bez była dopłata 30 euro (inna sprawa,że mało kto chciał dopłacać,więc w efekcie wybierali podstawowy serwis,byle taniej).Ale że za 50 euro za pół godziny jest francuz bez i całowanie ,i dziewczyna ma z tego ledwo 25 euro to jakieś nieporozumienie. Szefowa ,czyli Magda chyba całkowicie straciła kontakt z rzeczywistością. Niedługo będą tam pracować same przećpane Bułgarki/Rumunki,które nie mają co robić i jest im już generalnie wszystko jedno...

mala22
@bilba

Popieram

mala220

Popieram! Jeśli ci wszystko jedno to zrobisz, jeśli się szanujesz to omijając ten Club z daleka.

Zuzia

Wymagająca konkretna kobieta stawia tylko na prace i kasę nie toleruje picia i narkotyków jeśli nastawiasz sie na prace i zarobek to polecam

kaskabi
@Zuzia

czesc zuzia odp na meila buziaki kaska

mala22

Hej! Najlepsze zarobki w Niemczech to Pension 27,to ściema atmosfera masakra. Ale sama musisz się o tym przekonać. Ja szczerze odradzam. Pozdrawiam.

Semi
@mala22

Znam ten klub bardzo długo ,przyjeżdżam regularnie co do głupot które wypisujcie pani mała 22 szefowa jest bardzo wporzadku ,bardzo tolerancyjna i pomocną we wszystkimi bo szczeze niektóre dziewczyny które przyjeżdżają to porażka.Ja na miejscu szefowej dawno bym wyj....za drzwi.zarobki są różne ogólnie ja jestem bardzo zadowolona zarówno z zarobków jak i wyrzej wspomnianej tragicznej atmosfery to chyba panie które wpadają przelotem z bardzo wygórowanym własnym ego nieadekwatnym zresztą do wyglądu wprowadzają nieład.Te wasze negatywne opinie pisane są ze złości gwiazdeczki w przepoconych gaciach nigdziej miejsca nie zagzejecie takim podejściem a ja bardzo polecam to miejsce ????

Semi
@mala22

Na końcu kropka nie znak zapytania miejsce godne polecenia dla normalnych ,przygłupki niech siedzą w domu ????

Czy można liczyć na jakieś zakwaterowanie ze strony firmy? Czy zapewniają? Ktoś wie? To ważna informacja dla osób, które chcą aplikować do Pension 27. @marcin281981@onet.eu czy mógłbyś rozwinąć bardziej swoją wypowiedź?

sdf

Na pewno oprócz tych zarobków jest jeszcze szansa na jakieś benefity socjalne do tego, bo pewnie wypłata jest i tak na czas, a to się teraz bardzo ceni. Pozdrawiam

marcin281981@onet.eu

Lipa

Nieznajoma

Witam byłam w Pension w zeszłym tygodniu tylko 5 dni ponieważ z powodu spraw prywatnych nie mogłam zostać dłużej przez ten okres zarobiłam 1700 e zostałam przywitana bardzo miło i napewno tam wrócę .Miejsce godne polecenia !

gxg

hahaha ze Szwajcarii wracają,żeby pracować za 50 euro za 30 min???? Chyba żartujesz. Ale mnie rozbawiłaś. :D O Angebotach już zapomniałaś...każdy dzień tygodnia np. w środę francuz bez za darmo, w inny dzień masz 10 min masażu do 30 min,a na escort do 2 godzin doliczane jest 30 min gratis...jakieś jaja czy co? A może to sama Magda pisze? Nie znam żadnej normalnej dziewczyny,która ze Szwajcarii jechałaby do miejsca,w którym stawki są tak tragiczne,a i warunki pozostawiają wiele do życzenia. Jakaś kpina. Pomijając,że sama tam dawno temu byłam, to osobiście znam laskę,która po 7 dniach miała na czysto niecałe 200 euro zarobione... nie dziwię się.

gxg

Tina

Ja rowniez pracowalam w Pension i nie zgadzam sie z opinia mala22.Szefowa posiada 5 apartamentow pracuja tam dziewczyny z Polski jak i z Wegier coraz wiecej dziewczyn przyjezdza ze Szwajcari zapelnionej dziewczynami.Gdyby bylo tak jak piszesz jak moglby sie utrzymac ten klub oraz mieszkania na rybku od 11 lat gdzie co tydzien sa nowe dziewczyny.Pracowalam rowniez w Berlinie gdzie w serwisie podstawowym jest wszystko w 50 e takich miejsc jest coraz wiecej na rynku w Pension jest wszystko w serwisie podstawowym w zabezpieczeniu za kazde extra klient musi zaplacic czym wiekszy ma dziewczyna serwis tym wiecej zarobi.Polecam to miejsce dziewczynom szczuplym i zadbanym ktore wiedza po co jada.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Pension 27 - Kiel

Pension 27