R&K media press

Toruń

Opinie o R&K media press

Alicja

Czy warto wysyłać swoją aplikację do pracodawcy, kiedy nie widać w sieci żadnych rekrutacji? W firmach tego typu (szczególnie w tej branży) coraz bardziej popularne stają się rekrutacje wewnętrzne. Czy R&K media press również ogłasza je czasami swoim pracownikom?

Alicja

@poszukująca, a jakie pytania usłyszałaś podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

arnold

ale to jes tylko wydawnicto, firma zajmuje się też wdrażaniem strategii rozwoju firm z uwzględnieniem strategii finansowania długoterminowego w oparciu o instrumenty rynku kapitałowego

Mario

W pewnym sensie rozumiem wasze opinie no ale w pracy po pracy na słuchawce wiele wymagać nie można, jest ona zazwyczaj mało płatna, a nawet bardzo ciężko znaleźć coś dobrego w telemaketingu. Sam kiedyś pracowałem jako telemarketer ale wiedziałem co mnie czeka, na co mogę liczyć i wiele sobie nie obiecywałem.

poszukująca

byłam tam wczoraj... na rozmowie... Jeśli jest ktoś zainteresowany telemarketingiem to śmiało - śmieszna rzecz, nie aplikowałam na stanowisko sprzedawcy! Ja uważam, że straciłam czas jadąc tam. Podczas kilkuminutowej rozmowy kwalifikacyjnej Pan odebrał dwa razy telefon! W tym czasie Pani dla pozostałych osób robiła prezentację produktu. Cóż, szukam dalej... pozdr.

ciekawa

ciekawa - 2011-12-20 22:46:19 Ewa - 2011-11-21 09:09:59 JA znalazłam pracę w RK media, faktycznie firma wymaga wiele, ale jak się ma kompetencje wszystko jest w porządku. ja sobie chwalę. Myślę, że w każdej firmie jest podobnie bo pracowałam już w korporacjach i uważam, ze tu mam więcej swobody decyzyjnej i mniej stresu. Ewato powiedz na jakim poziomie jest twoje wynagrodzenie? 1200 czy 1500?a może mniej? wcale sie nie zdziwie.. ;P

ciekawa

Ewa

Mariola

KInga - a może jesteś osobą podstawioną przez(usunięte przez administratora)?

Kinga

Miałam wieloletni kontrakt w tej firmie i nic podobnego nie miało miejsca. mam też znajome osoby które tam jeszcze pracują i chwalą sobie zarząd i styl pracy. Skąd więc te informacje? Może ktoś zdesperowany ? Proszę nie wprowadzać innych osób w błąd o inaczej tu na internecie nikt do nikogo nie będzie miał zaufania. Kinga

Dziejszy

Dostałem telefon, od zainteresowanych moimi usługami -dane znalezione na jak to określili "dziwnym portalu" Umówiony na konkretna godzinę czekałem na pana prezesa ponad 30 minut. Potem jak w poprzednich komentarzach, (usunięte przez administratora), w "biurze" dość obcesowy :pracownik biurowo - odźwierny, podczas rozmowy odbieranie telefonów itd. Nie dziwi już fakt dlaczego zero odpowiedzi z ich strony tutaj czy na innych forach i stronach. Pozdrawiam zdesperowanych poszukiwaczy pracy :)

poszukująca

Właśnie znalazłam ogłoszenie tej firmy na stanowisko pracownika biurowego. I nie wiem co teraz robić, CV jeszcze nie wysłane, dzwonić też nie dzwoniłam. Troszkę ten wpis zbił mnie z tropu. A firma, w której teraz pracujesz jest godna polecenia? Może szukają nowych pracowników, bardzo chętnie skorzystam.

princess

Nie wiem jak w Wawie ale w Lublinie to kiszka. (usunięte przez administratora), zarobki 900 zł na rękę, nadgodziny za które nikt nie placi to norma. Niestety w tej firmie nikt nad niczym nie panuje. Na troje pracowników w Lublinie przypada trzech 2 dyrektorów w Wawie i Prezes który pojawia sie raz na 2 miesiące. Szkoad gadać nie polecam. Ja uciekłam i teraz mam lepszą robote bez stresów

Zostaw opinię o R&K media press - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R&K media press