Opinie o Anglo Interiors w Sète

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Anglo Interiors. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Anglo Interiors o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anglo Interiors w Sète

Olgierd Nowy wpis

Czy teraz kiedy pandemia nas ogranicza są jakieś szanse na pracę w firmie?

r Nowy wpis

A TAK NA SERIO... to czy ta firma jeszcze w ogóle działa? coś od dawna cichio o nich, żeby losu Anglo eri nie podzielili, ale w sumie nową fabrykę mają więc...

mieczysława Nowy wpis

też tak analizując rynek i działania samej firmy Anglo Interiors widze że raczej się bardzo dobrze mają - jednak czy realnie przekłada się to na miejsca pracy i nowe zatrudnienia? bo tak się składa że chcę w tej branży zacząć wreszcie wymarzoną prace i właśnie w kontekście Anglo Interiors jako pracodawcy się zastanawiam, czy słusznie?

kasia Nowy wpis

mi się wydaje, że firma ogólnie bardzo dobrze prosperuje na rynku ogólnie, ale też nie wydaje mi się, żeby było tak, że oni mają jakieś zastrzezenia wieksze do pracy, niby i hejty też się pojawiają, ale nie są az takie straszne moim zdaniem, no nie wiem co Wy o tym sądzicie tak naprawde? czekam na wasze opinie.

Czy po rozmowie w Anglo Interiors rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

ciarko

hah, może dla kogoś niewprawionego w pracy za granicą brzmi to podejrzanie ;) dla mnie to całkiem normalne, ponieważ nawet jak dostajesz jakiś dach nad głową to często brak jest chociażby pościeli, a więc śpiwór wtedy jest najlepszym rozwiązaniem. Nie oszukujmy się warunki bytowe nie są w Anglo specjalnie dobre

kałboj

Guys...don't panic. Believe me. This time next year it will be business model company...I promisse. Now I can buy this staff for lower price.

aro

czy ktoś wie co teraz dzieje się w Anglo eri????

jkfhguio

zgadzam się z tobą ale dlaczego przez (usunięte przez moderatora) cierpią ludzie którzy przyjechali żeby zarobić ,a w tej chwili siedzą w chatach bo nie ma pracy zaorać to całe anglo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uihguyifg

wszyscy jadą na tym samym wózku myślisz że w polsce znajdziesz robotę za taką kase ? powodzenia

WOLF 1966

też tam pracowałem na szczęście dla wszystkich firma upada i (usunięte przez moderatora)

abc

Byłem w tej firemce. Śmieszna manufakturka, totalny bałagan. Polecam zdesperowanym.

xxx

Ludzie, zastanówcie się 2 razy zanim podejmiecie pracę w Anglo Eri, (usunięte przez moderatora) cieżka praca za malę pieniądze

koński lachociąg

Skąd wiesz że 200 osób pracuje i nie narzeka? Myślisz że każdy z nich ma dostęp do neta i będzie posty tu klepać? (usunięte przez moderatora) Niedługo zrobią że za 3.50 będą przyjeżdżać bo w kraju nędza

ja wytrzymalem 2 miesiace ;) (usunięte przez moderatora), wogole praca 12h, pn-sb, w mieszkaniach po 12 osob, (2-3 na podlodze nie ma mebli), jak jest kontrola to to nagle w domu sa tylko 4 osoby, .... mozna opowiadac godzinami .. never ending story

To dziwne, że ponad 200 Polaków pracuje poprzez agencje i nie narzeka, a osoby bezrobotne gardzą stawką 4,75 funta na godzinę i bezpłatnym zakwaterowaniem. Czy w Polsce dostaną ok 20 zł za godzinę i płacą w domu tylko rachunki? Pozdrawiam ;]

zawiedziony pracownik

bo trzeba tam przepracować parę miesięcy i wypowiadać się

jestem

ludzie nie popelniajcie tego blendu i nie jedzcie tam do tej stolarni totalna tragedia ludze ktorzy przyjechali zostali zwonieni po 4 dniach po prostu traktuja ludzi jak przedmioty

red

Praca jest faktycznie kiepska, ale nie przyszło ci do głowy że kierownicy są też kiepsko opłacani więc co byś chciał inżynierów? Za taka kasę to tam wszyscy są taniocha, spawacze, wajzerzy itp Tylu(usunięte przez moderatora)spawaczy w życiu nie widziałem, nadają się do spawania sprzętu rolniczego a nie mebli sklepowych. Przed wyjazdem trzeba przeczytać umowę i poszukać na forum info a nie jechać jak ostatni frajer a później płakać jak baba

pati

bo komu się nie powiodło to zawsze będzie narzekał!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Anglo Interiors - Sète

Anglo Interiors