FAMI POLSKA SP. Z O.O.
4 5 6 5 1

Opinie o FAMI POLSKA SP. Z O.O.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w FAMI POLSKA SP. Z O.O., którymi warto się podzielić z innymi użytkownikami forum ?

garnek
 Opinia

@nowy a od jakiego czasu pracujesz tutaj jako przedstawiciel handlowy? Zastanawiam się nad podjęciem u nich pracy ale niestety chwilowo oferty na PH uciekały. Skoro zapewniają odpowiednie narzędzia, to chyba warto spróbować tutaj swoich sił. Pozdrawiam

nowy
 Opinia

fajnie że dają tez telefon, bo w innych firmach trzeba używać prywatnego, dla mnie to jest ważne i widać że firma się rozwija

Jaro
@nowy 11.03.2016 10:25

po tym ,że firma daje telefon to wnioskujesz ,że sie rozwija ??? telefon to normalne narzędzie pracy ,twoim obowiązkiem jest nawiązywać kontakty z klientami. Samochód to też narzędzie pracy , oczywiście .Czasami używasz własnego ,ale to zazwyczaj jak jesteś na własnej działalności. Chetnie poznam warunki zatrudnienia przedstawiciela w firmie FAMI .

Jeżyk
 Opinia

Chętnie bym coś poczytał, bo ukazało się ogłoszenie ale jak widać - tam chyba nikt nie pracuje...

Opinia

Dodaj komentarz o firmie FAMI POLSKA SP. Z O.O. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Tak3Nie

Zostaw opinię o FAMI POLSKA SP. Z O.O. - Toruń