Opal Tour

Łódź

Opinie o Opal Tour

Aneta

@Podróżniczka jeśli masz zastrzeżenia do świadczonych przez firmę usług, to zawsze warto taką informację przesłać bezpośrednio do firmy. Czy napisałaś również do Opal Tour?

Podróżniczka

W ostatnim czasie miałam tą przyjemność poznać jednego z przewodników z tego biura. Kompletna katastrofa. Pani ok 60 lat. Wszystkie informacje czytała z karteczek. Zgryźliwa, nieuprzejma. Zero wiedzy ani podejścia do młodzieży. Jedyne co było dobre to autobus. Pełne wyposażenie i wygoda. Kierowca różwnież był dobry.

Aneta

@Figodługo już pracujesz w Opal Tour? Chętnie dowiemy się również więcej o Twoich doświadczeniach z pracy. W jakim dziale firmy pracujesz?

Figo

zmian nie ma jak było tak jest jak było

Aneta

Pracujesz w Opal Tour? Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Czy zaszły w niej jakieś zmiany? Czego mogą obecnie spodziewać się osoby chcące rozpocząć pracę w tym biurze podróży?

koszkon

ha, jak to jest możliwe, że coś nie jest wcześniej zarezerwowane ? Takie działanie kwalifikuje się do księgi bzdur i żałości. W ten sposób na pewno się nie zdobędzie zaufania klientów .

Jaron

Czytam sobie powyższe opinie i niestety, ze wszystkim muszę się zgodzić. Pracowałem tam na zlecenie przez chwilę. Zlecenie... szumnie powiedziane. Na czarno bo tak im wygodniej. Niestety. Wyjazdy dla dzieci bez hotelu (właściciel szuka hotelu jadąc tuż przed autokarem). Tak było w Grecji, Bułgarii i wielu innych. Dzieci czekające na miejsce w hotelu w upale to standard. Aż dziw bierze, że ktoś chce jeszcze wysyłać pociechy z tym biurem. Z tego co wiem, muszą kupować własne autokary, bo żadna firma nie chce z nimi już jako przewoźnicy współpracować. Polecam pracę u nich dla prawdziwych ryzykantów i ludzi o mocnych nerwach:)

Kuczan

W takich przewozach raczej nic nie padnie tak nagle. To będzie do przewidzenia jakiś czas wcześniej.

maciek

jak się u nich teraz pracuje podobno coś się zmieniło na lepsze

kazio

A ja jeszcze bardziej polecam :)

figo

A ja jeszcze bardziej nie polecam żadnemu kierowcy pracy w tym biurze

tadek

zdecydowanie NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

szofer

nie wypłacają tego co obiecują zawsze znajdzie sie coś za co można urwać i na wypłacie diet po swojemu liczą

busdriver

w jaki sposób oszukują?

kierowiec

te wpisy o naciąganiu kierowców powinny być przestrogą dla innych kierowców chcących pracować w tej firmie

Zostaw opinię o Opal Tour - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opal Tour