Manpower Lublin Krakowskie Przedmieście

Toruń

Opinie o Manpower Lublin Krakowskie Przedmieście

text

Zgadzam się z poniższą opinią. Ten oddział stracił renomę po objęciu kierownictwa przez obecnego kierownika. Kierowniczka nie ma pojęcia o kierowaniu zespołem. Praca po 12 godzin dziennie to standard. Nadgodzin nie można odebrać, bo nie jest prowadzona ewidencja czasu pracy. Kierowniczka stosuje mobbing, utrudnia pracę, przeszkadza, wszelkie niepowodzenia oddziału zgania na konsultantów, manipuluje innymi.Niewiele sama potrafi, a wytyka innym brak wiedzy.Zmusza do pracy w dni wolne. Wyjazdy służbowe odbywały się prywatnym samochodem bez zwrotu za paliwo. Szkoda czasu i nerwów. Na gorszego kierownika chyba nie można trafić!!!!!

taal

Agencja Manpower Lublin. Praca w tej agencji to strata zdrowia i pieniędzy. Kierowniczka to manipulatorka i oszustka. Praca w okresie rozliczeniowym po kilkanaście godzin to standard. Oczywiście nadgodziny charytatywnie. Stosuje mobbing oraz każe jeździć własnym samochodem na wyjazdy służbowe oczywiście bez zwrotu za paliwo. Wymaga od innych wiele a sama nie wiele potrafi. Nie podejmować pracy w tej agencji

Zostaw opinię o Manpower Lublin Krakowskie Przedmieście - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manpower Lublin Krakowskie Przedmieście