.DecoBazaar Barbara Czerny

Internet

Opinie o .DecoBazaar Barbara Czerny

indeed
użytkownik zarejestrowany

Widocznie każdy musi odnaleźć swoją drogę, ale na spokojnie zatrudnienie u nich ejst znacznie opłacalne.

Wiolka

Od czasu przejęcia galeria bardzo obniżyła loty. Przedmioty jak z lokalnego bazarku. Trudno powiedzieć, czy to nie wina samych wystawców.

Mada

Bardzo solidna i odpowiedzialna galeria jeśli chodzi o terminowość i wszystko to, co związane z finansami. Niestety ostatnio coraz częściej dział Vintage przypomina zwykłe sieciówki lub kiepskie lumpeksy. Jednak to już sprawa sprzedających. Co do galerii i jej funkcjonowania - nie mam zastrzeżeń.

Zostaw opinię o .DecoBazaar Barbara Czerny - Internet

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie .DecoBazaar Barbara Czerny