Gabinet stomatologiczny Bartler

Opole Lubelskie

Opinie o Gabinet stomatologiczny Bartler

afx

To najgorszy Dentysta w Opolu po pierwsze jest bardzo drogo po drugie pomijając całą oprawę i szum jaki pani doktor robi sama w okół siebie efekty leczenia są poniżej przeciętnej odradzam też korzystanie z czyszczenia z kamienia ponieważ podobno robi to wykwalifikowana higienistka a ma taką rękę że czyszcząc wyszczerbiła mi zęba!!!! Dodatkowo jak już się wpadnie w szpony pani doktor to można być pewnym że wyjdzie się z pustym portfelem i wiecznie nie zakończonym leczeniem dopóki nie wyczyści całego konta bankowego i z desperacji w trakcie leczenia nie pójdzie się do innego dentysty !

klient2

Anna
@klient2 22.05.2014 12:35
Nie polecam korona beznadziejnie zrobiona jak poszłam do innych skonsultować to wszyscy pytają kto to Pani robił??...

uwaga na ten gabinet, naciągaczka i cwaniaczka. nigdy więcej . odradzam każdemu panią batler

Zostaw opinię o Gabinet stomatologiczny Bartler - Opole Lubelskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinet stomatologiczny Bartler