As Babuni

Niemce

Opinie o As Babuni

zainteresowany

Jakie warunki pracy i płacy jeśli chodzi o Przedstawiciela Handlowego? Jakie auto? Jaka podstawa netto? Ile wizyt dziennie? Sprzedaż z własnego magazyny czy poprzez dystrybutorów? Jak szefostwo i atmosfera w firmie?

Alicja

@Piotr, jakie jeszcze zauważyłeś plusy pracy?

gucio

oferują , ale to też jest odpowiedzialność z Twojej strony

Piotr

Bardzo porządna firma, która dba o bezpieczeństwo pracy. Byłem tam jakiś czas i z pełnym przekonaniem mogę zapewnic wszystkich o normalnej, zdrowej atmosferze. Polecam Piotrek.

Ewa

Żadnych układów nie miałam, wykonywałam dobrze pracę to się żadnych pomówień nie musiałam bać, ot co. (usunięte przez administratora)

Ewa

Nie rozumiem Waszych negatywnych komentarzy. Dla mnie praca w Asie-Babuni to były wspaniałe 4 lata i ani razu nie narzekałam na "donosicielstwo". Szefowie byli mili i co roku dawali pracownikom duże paczki na Święta Bożego Narodzenia. Polecam tą firmę. (usunięte przez administratora)

roman80

firma do bani totalny [usunięte przez moderatora]i dorabianie sie [usunięte przez moderatora]na osobach niepelnosprawnych absolutnie nie polecam.kawal [usunięte przez moderatora] i tyle.[usunięte przez moderatora] i paru [usunięte przez moderatora].precz z asem dziadunia.

stefan

[usunięte przez moderatora]podejrzliwość,donosicielstwo. ogólnie atmosfera fatalna.nie można słowa swobodnie powiedzieć,bo właściciele już wiedzą.. Pierwszy raz coś takiego mnie spotkało i mam nadzieję,że ostatni.

Marek_32

Nie zgadzam się z komentarzem. Praca w tej firmie jest dla mnie bardzo przyjemnym doświadczeniem.

Andrzej

Dobra firma. Atmosfera pracy bardzo fajna. Polecam, gdyz pracowalem tam 3 lata i ale powodow zdrowotnych musialem odejsc.... Ogolnie wg mnie na 8/10

Zostaw opinię o As Babuni - Niemce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie As Babuni