Opinie o As Babuni w Niemce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy As Babuni. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie As Babuni o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów piekarskich i mącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o As Babuni w Niemce

Xxx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Witam, jak odbywają się rozmowy rekrutacyjne na przedstawiciela handlowego?

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Jakie warunki pracy i płacy jeśli chodzi o Przedstawiciela Handlowego? Jakie auto? Jaka podstawa netto? Imam wygląda system premiowy?

Jaki jest wkład kierownictwa As Babuni w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Paweł Nowy wpis

Praca jak praca - jeżeli jesteś kumaty to można awansować na operatora i wskoczyć na wyższe zarobki. Nikt kłód nie rzuca pod nogi ! Polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie As Babuni? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z As Babuni? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Z tego co kojarzę to są zwalniane osoby które przebywają większość czasu na zwolnieniach lekarskich. Jak przychodzisz do pracy i masz dwie ręce to Wszystko jest w porządku

Wera80

As babuni nie szanują i dyskryminacja dla głuchych już nieaktualne praca . Okropna nie podobam się i państwa nie szanujcie dla środowiska głuchych . Nie polecam

Wojtek

Firma bardzo przyjazna. Po dwóch latach pracy złego słowa nie napiszę. Atmosfera bardzo dobra, ludzie życzliwi Szefostwo kompetentne ! Polecam

ON

Uwaga, szukają jelenia. Proponują najniższą krajową na stanowisku zarządzającym, gdzie człowiek ma "pod sobą" około 30-stu pracowników. Wyzysk i nic więcej!!!

Nie polecam! Do przyszłych kandydatów. Na rozmowie kwalifikacyjnej zostało ustalone z osobami rekrutującymi, że dostanę odpowiedź zwrotną w konkretnym terminie, nawet gdy będzie ona negatywna. Niestety do dnia dzisiejszego cisza, nikt nie raczył zadzwonić a szkoda. Brak profesjonalizmu.

Krystyna

Klątwa feedbacku... A mimo to opowiesz jak ogólnie cała rozmowa wyglądała?

Grzegorz

to co ta firma produkuje to są makarony?!@#$% syf...nie do zjedzenia!!!! produkty jedzenio podobne!!! powinniście umieszczać taką informację na swoich produktach! sic.

Alicja

@Anna, jesteś osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, która pracuje lub pracowała w As Babuni? Widzę, że nie masz pozytywnego zdania o tym pracodawcy. Czy możesz krótko opisać na tym forum swoje doświadczenie z tą firmą? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

Norbi

Może ktoś podpowie jak się pracuje? Czy warto starać się?

Wyzysk osób niepełnosprawnych pełną parą, harówka na 3 zmiany za najniższą krajową, normy ilościowe nie dla chorego, niepełnosprawnego człowieka - niewolnictwo

Franek

Czy dobra praca jest wynikiem takiej ciszy na forum??

zainteresowany

Jakie warunki pracy i płacy jeśli chodzi o przedstawiciela handlowego? Jakie auto? Jaka podstawa netto? Ile wizyt dziennie? Sprzedaż z własnego magazyny czy poprzez dystrybutorów? Jak szefostwo i atmosfera w firmie?

Alicja

@Piotr, jakie jeszcze zauważyłeś plusy pracy?

gucio

oferują , ale to też jest odpowiedzialność z Twojej strony

Bardzo porządna firma, która dba o bezpieczeństwo pracy. Byłem tam jakiś czas i z pełnym przekonaniem mogę zapewnic wszystkich o normalnej, zdrowej atmosferze. Polecam Piotrek.

Żadnych układów nie miałam, wykonywałam dobrze pracę to się żadnych pomówień nie musiałam bać, ot co. (usunięte przez administratora)

Nie rozumiem Waszych negatywnych komentarzy. Dla mnie praca w Asie-Babuni to były wspaniałe 4 lata i ani razu nie narzekałam na "donosicielstwo". Szefowie byli mili i co roku dawali pracownikom duże paczki na Święta Bożego Narodzenia. Polecam tą firmę. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o As Babuni - Niemce

• Jak się pracuje w As Babuni?

Zobacz opinie na temat firmy As Babuni tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w As Babuni?

As Babuni