Opinie o Pofam w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pofam. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pofam o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pofam w Poznań

Arek

Uwaga firma przy pomocy (usunięte przez administratora) zmusza pracownika do podpisania umowy o zakazie konkurencji. Po jej podpisaniu zostaje się (usunięte przez administratora) za 3000PLN miesięczne. Po przejściu do konkurencyjnej firmy wysyłają pismo z żądaniem zapłaty kwoty w wysokości miesięcznej pensji, jako odszkodowania za działalność konkurencyjną.

Cebula
@Arek

To są metody bolszewickie, jak cała to firma.

Ogarek
@Arek

ale zmuszają za pomocą chłosty?? kar cielesnych?? czy jak???

M

Na start słyszysz najnizsza krajowa,choc w ogloszeniach podaja inne stawki pozniej okazuje sie ze niby roznica bedzie z premii ktorej de facto nie wypracujesz jesli nie jestes na sklepie w dobrej lokalizacji. Na wstepie dostajesz niby na czas badan wstepnych i zalatwienia zatrudnienia umowe zlecenie/umowe o dzielo - oczywiscie masz ja podpisac w ciemno nie wypelniona podobnie jak masz podpisac sie pod rachunkiem do umowy takze in blanco. Z gory masz podpisac nie wiadomo co bo papier przyjmie wszystko co wypisza no a Ty przeciez to podpisales wiec jak udowodnisz ze to klamstwo - od razu na wstepie (usunięte przez administratora) Kliencie - pacjencie !!!! Jak masz do kupienia towar na 100% refundacje to ok, jesli masz czesciowa refundacje porownaj ich ceny z cenami konkurencji - moze okazac sie,ze gdzie indziej bedzie mniejsza doplata. Ale jesli chcesz cos kupic na co nie ma refundacji to omijaj te sklepy szerokim łukiem - maja duzo wyzsze ceny niz nawet inne sklepy medyczne - taki sam towar znajdziesz taniej od reki np w supermarketach rtv albo na Internecie. Potrafia miec przebicie na towarze nawet 100% w stosunku do ceny w sieci.

Obecny pracownik
@M

Drogi/a M. chyba nie wiesz o czym piszesz ???? Pracowałeś/as? Jeśli tak to dobrze że już nie pracujesz. Jeśli nie - tym lepiej. Supermarket albo internet? Ludziom którzy przychodzą do aptek też mów żeby kupowali leki w supermarkecie albo w necie. Dobre sobie. Jeśli chodzi o umowę to masz też opcję żeby nie podpisać - proste. I albo na czas składania dokumentów i czekania na badania nie pracujesz, albo nie podejmujesz współpracy w ogóle. W czym problem? Poza tym zakładam że chyba nie pracowałaś/es skoro nie wiesz czy była umowa zlecenie czy dzieło. I w czym w ogóle tkwi kłamstwo? To mnie ciekawi, serio! Jak już to mówią żebyś podpisała rachunek a nie potwierdzenie że otrzymałaś wypłatę, bo do mnie nawet dzwoniono i powiedziano że "tego się nie podpisuje bo pieniędzy przecież jeszcze na koncie nie ma". Płacą na podstawie godzin które są przepracowane. Tak że tego... Twój wpis śmierdzi konkurencją, chyba nawet wiem jaką, mam nadzieję że idzie Ci tam tak dobrze, jak klamstwa w sieci ????

P.

Firma chyli się ku upadkowi już od dawna. Sądząc po tym do czego są zdolni wobec pracowników po zwolnieniu się, tracą grunt pod nogami. Pan dyrektor nie potrafi odebrać telefonu przez ponad 2 tygodnie w celu wyjaśnienia sytuacji. Jeśli zastanawiacie się czy warto zatrudnić się w tej pseudo firmie to NIE, UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ. Nawet na chwilę, na przeczekanie, za najniższą krajową, nie, nie warto. Potem będziecie żałować jak ja.

Pożalsieboże.
@P.

Potwierdzam. Jaka najdalej od tej tego czegoś nazywającego się firma...

Obecny Pracownik
@Pożalsieboże.

Jak długo pracowałeś Człowieku?? Chyba nie za długo " Jaka najdalej od tej tego czegoś" - w jakim to języku???piszesz, żeby pisać i masz płacone za post???; taki POFAM zły jak każda duża firma - gratuluję tym co nie przychodzą na rozmowę o pracę po przeczytaniu opinii firmy :D:D Najczęściej piszą takie opinie Ci którzy nie potrafili się odnaleźć... No cóż pisać łatwo, ale z pracą już gorzej :) I wynagrodzenie wiadomo najlepiej jak najwyższe za dłubanie w nosie :) "Czy sie stoi czy sie leży pińć tysiency sie należy" Osobiście powiem, że pracowałam w gorszych firmach i lepszych; wynagrodzenie powiedziałabym że przeciętne. Minimalnej nie ma chyba że przez cały miesiąc siedzisz w sklepie i nie sprzedaż nawet za złotówkę, a takiej opcji po prostu nie ma, no chyba, że masz sklep non stop zamknięty na klucz, ale takiej opcji raczej nie ma

Obecny pracownik

Mam wrażenie , że konkurencja robi czarną reklamę.

Monia
@Obecny pracownik

Konkurencji Pofam się nie boi, bo przecież to Pofam rządzi, ale tylko w swojej głowie

Z.a.k
@Obecny pracownik

Konkurencja?? Przeciez Pofam takiej nie ma ... Jest bezkonkurencyjny w swoim mniemaniu... A tak serio nawet śmiertelnemu wrogowi bym nie polecil

Vt
@Obecny pracownik

Z całą pewnością .... Człowieku ogarnij się.

Pracownik Sklepu

Telefon, spotkanie 1, spotkanie 2, decyzja na 3.

Wykształcenie, doświadczenie,

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
pracownik????

Pofam to firma rodzinna, z naciskiem na rodzinna.Zdecydowanie nie polecam.

Ulalala

Było mi dane poznać szefa makroregionu Tzw ptaka straszny (usunięte przez administratora) przerost treści nad forma lubiący opowiadać o sobie,brak szacunku dla pracowników (usunięte przez administratora) na pożądku dzienny uprawiany przez tego PTAKA????

Lucy

Nigdy nie spotkałam się z gorszym traktowaniem pracownika niż w tej firmie. Płacą minimalną krajową i wymagają Bóg wie czego. Uciekajcie stamtąd !

..Mr

Żenująca firma. Byle jak najdalej od niej. Płacą gorsze, traktują pracownika jak śmiecia, robią problemy o wszystko, szczególnie po zwolnieniu. Uciekajcie...

Czy Pofam zatrudnia studentów?

Tak ale tylko na zastępstwa czasem jest to 30h miesięcznie czasem 80h zależy od regionu i sklepu. Ale tylko na Zastępstw chyba że jesteś już na studiach magisterskich i masz prawo wykonywania zawodu to jak najbardziej cały etat

Laba

Owszem. Bo nikt inny tu nie chce pracować ;)

Dziewczyny jaki styl panuje w Pofam?

Była

Raczej biznesowy , zależy.gdzie chcesz pracować , jeśli w biurze to zdecydowanie kardigany, garsonki sukienki , w sklepie jest odrobinę swobodniej ale nie ma co szaleć im skromniej i bardziej kobieco tym lepiej

Filomena

@agata To jest forum pracownicze więc nie rozumiem dlaczego ten wpis znalazł się akurat na tym forum?

agata

Firma , która przedstawia się o szerokim działaniu na terenie całej Polski a nie płaci w terminie czynszu za wynajem. Wstyd! Jak tak dalej będą postępować to będę zmuszona wymówić lokal. Zastanawiam się czy samej nie otworzyć sklepu medycznego, ale na pewno bez współpracy z taką firmą, gdzie i towar jest słabej jakości albo się długo czeka zanim ściągną dla klienta. Firma "KRZAK"

nik

Szukają magazyniera ,ale chyba od niechcenia. Posyłam cv ,jestem gotowy do pracy od zaraz i zero kontaktu .

Tapi

A jak wyglada praca na magazynie. Bo obecnie poszukują

Społem

Nasz Pofam najlepszy w Polsce jest , najlepszy w Polsce jest !!! Sialalalala.

Tytus

Wiecie może czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaką macie atmosferę?

Sprzątaczka

Po prostu beka!!! Jak stosować buty robocze ???? 1. Buty robocze nie wolno nosić w pracy. 2. Buty należy zakładać po pracy, ponieważ są nieodpowiednie do warunków pracy ???????? Reklamacja została odrzucona. Szycie na butach pękło i buty się rozdwoily ???? w odmowie napisali, że buty nie były użyte zgodnie z zaleceniami producenta ???????????? Po prostu śmiech na sali!!

Iga

Generalnie to jest tak, że dobrzy pracownicy nie piszą. Kto ma jakieś kłopoty w firmie ten pisze ale tylko negatywnie, dziwne!!

Madzia
@Iga

Dobrzy pracownicy to pojecie wzgledne. W Pofamie dobry = taki ktory w ogole jest

@Madzia

Czyli dobrych pracowników firma Pofam nie ma? dziwne. Ja uważam się za dobrego pracownika, wykwalifikowanego a jednak tam pracuję.

koczkodan
@Madzia

Dobry = ten, który jeszcze nie znalazł innej pracy.

Edyta
@pracownik

@pracownik, mógłbyś zdradzić, jakie stanowisko zajmujesz? Wspominasz, że masz odpowiednie kwalifikacje, czy firma umożliwia rozwój w swoich strukturach i zdobywanie nowych umiejętności? Wiele osób negatywnie wypowiada się o pracy w Pofam, czy Ty jesteś zadowolony?

koczkodan

A ta firma jeszcze istnieje ? Niemożliwe ....

Edyta

@pracownik, czy opowiesz, jak sytuacja wygląda z Twojej perspektywy? Czy jesteś zadowolony z zatrudnienia w Pofam? Możesz zdradzić, jakie stanowisko zajmujesz? Wspominasz o kwalifikacjach, czy firma organizuje szkolenia, dzięki którym pracownicy mogą się rozwijać?

Zostaw merytoryczną opinię o Pofam - Poznań

• Jak się pracuje w Pofam?

Zobacz opinie na temat firmy Pofam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pofam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pofam?

Kandydaci do pracy w Pofam napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pofam