Ryanair Ltd.

Dublin

Opinie o Ryanair Ltd.

Hmm

Pracuje ktoś w nowym dziale IT we Wrocławiu - Travel Labs Poland? Patrząc z boku wygląda świetnie, ale nie wiem jak jest naprawdę. Jestem właśnie w trakcie rekrutacji i póki co firma robi bardzo dobre wrażenie, a wszystko dzieje się bardzo szybko, ale ciekawi mnie jak wygląda praca ;)

TL
@Hmm 16.04.2017, 09:06

Hej ja pracuje w IT w Travel Labs. Jak chcesz więcej info to mail rollo21@intria.pl

kandydat

Opinia dotyczy się Ryanair Wroclaw - w dziedzinie rozwoju oprogramowania. W swojej karierze miałem 2 rozmowy z ww. firma. Raz miałem umówiony interview telefoniczny na konkretna date. Nikt nie zadzwonil i nie poinformowal o tym, ze interview jest anulowany. Drugi raz dostałem zadania do zrobienia. Przez 2 tyg czekałem na jakiś feedback. Nie dostałem zadnej informacji zwrotnej co było nie tak. Mozliwosci porozmawiania na temat wyboru takiego czy innego rozwiązania tez nie było ;). Nie polecam - wg. mnie to strata czasu.

tomek
użytkownik zarejestrowany

na pewno jest u nich dobra oferta pracy jako NET Desktop Developer, ale na pewno można u nich na Warszawę dobrze zarobić moim zdaniem, bo stawki sa już większe.

ewelka

hallo a czy wybiera sie ktos na rozmowe 12 grudnia do wawy w sprawie cabin crew dla raynair , i czy ktos moze mi napisac czy warto ? mam mase watpliwosci no i przeraza mnie koszt szkolenia. moj numer gg 3238076 pozdrawiam

A

Hej. ja tez wybieram sie na kurs 11.08 do Wroclawia. mój numer gg 396532

Dokładnie... Jeśli już pracujesz dla ryanair albo masz jakieś info o nim, podziel się z innymi. Ja osobiscie jestem po rozmowie rekrutacyjnej i czekam na rozpoczęcie kursu we Wroclawiu 11 sierpnia. Na samej rozmowie nie bylo tak źle, najpierw prezentacja a potem indywidualna rozmowa po angielsku oczywiście. Do przejścia:) Ps. a propos: szukam kogoś kto również bedzie na kursie we Wrocławiu do wspolnego mieszkania w trakcie kursu... dori

Zostaw opinię o Ryanair Ltd. - Dublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ryanair Ltd.