Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Maz. - Filia w Nasielsku

Nasielsk

Opinie o Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Maz. - Filia w Nasielsku

kitor

affek, zarabia się bliżej średniej krajowej, praca urzednicza, ale trudno sie dostać.

dzulia

POPIERAM!!

anonim - 2010-09-07 13:16:24 Jedyną miłą i kompetentną osobą na dzień dzisiejszy jest Pani [usunięte przez moderatora]. Pozostałe osoby łącznie z kierowniczką to [usunięte przez moderatora] nic nie wiedzące. Tylko siedzą i popijają kawę ? Jauż dawno powinny być zwolnione, a na ich miejsce przyjęte osoby kompetentne. Bezrobotny. Jak mam iść do Urzędu Pracy w Nasielsku aż mi się robi niedobrze. Tylko podpisy żadnych informacji, Pani [usunięte przez moderatora] wiecznie zmęczona i odsyłająca osoby na inny termin, a kierowniczka nic nie wiedząca lub udzielająca błędnej informacji powinna paść kozy.

Jedyną miłą i kompetentną osobą na dzień dzisiejszy jest Pani [usunięte przez moderatora] Pozostałe osoby łącznie z kierowniczką to [usunięte przez moderatora] nic nie wiedzące. Tylko siedzą i popijają kawę ? Jauż dawno powinny być zwolnione, a na ich miejsce przyjęte osoby kompetentne. Bezrobotny.

Zostaw opinię o Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Maz. - Filia w Nasielsku - Nasielsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Maz. - Filia w Nasielsku