QUIXI MEDIA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o QUIXI MEDIA SP. Z O.O.

stefan

Prezes wydaje się być ok, konkretny, rzeczowy.(usunięte przez administratora)Oczywiście jest też system prowizyjny. Godziny pracy 8 - 16, czasem delegacje. Praca zarówno stacjonarna (pozyskiwanie klientów, praca z telefonem itp.), oraz mobilna. Zdarza się, że są zatrudniane 2 osoby na powyższe stanowisko, z czego słabsza jest zwalniana po 2 miesiącach, zostaje lepszy. Ta praktyka bardzo mi się nie podobała. Także, może okazać się, że praca będzie na 2-3 miesiące, zostaniesz zwolniony/a, bo kolega jest lepszy, a takiego wpisu w CV lepiej nie umieszczać.

Zostaw opinię o QUIXI MEDIA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QUIXI MEDIA SP. Z O.O.