Może ktoś napisać, jak się pracowało jako pracownik do obsługi urządzeń pralniczych? Czy naprawdę nie wymagali doświadczenia i jak wyglądały stawki godzinowe w praktyce?
W ofercie wymagali tylko chęci do pracy i sumienności, nie trzeba było mieć doświadczenia. Wynagrodzenie podawali 25-28 zł netto za godzinę.