ITALCOM SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o ITALCOM SP. Z O.O.

olo-bolo

firma dziwna zatrudniają na 3 miesiące pracowników żeby ich wykorzystać po czym zwalniają i proponują swoja działalność jak cos sprzedaż to dostaniesz % jak nie to nic a w rzeczywistości jest kilku cwaniaczkow w firmie co podbierają sprzedaż i sobie przypisują lub przepuszczają przez inne firmy Nowy pracownik nie ma szans zycze powodzenia

klient

Firma, która od roku boryka się z problemami finansowymi. W ostatnim czasie odeszło do konkurencji paru znanych i cenionych w świecie motoryzacji fachowców. Drogo i mała elastyczność na udzielanie rabatów. Brak większośc*** towarów, bardzo długi czas oczekiwania na realizację sięgający i pół roku.

Zostaw opinię o ITALCOM SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITALCOM SP. Z O.O.