Przedsiębiorstwo przerobu i obrotu drewnem

Szewnia Górna

Opinie o Przedsiębiorstwo przerobu i obrotu drewnem

vania

Ktoś tutaj idzie na jakąś polityczną agitację @xxxxx, napiszcie lepiej czy jest szansa na pracę a nie jakieś postulaty dziwne

xxxxxxxxxx

to przedsiębiorstwo to miejscowy [usunięte przez moderatora], typowa zamojszczyzna. , zreszta miejscowa szkoła i jej nauczyciele, których należy zwolnić, nie jest lepsza. Czy ktoś sprawuje kontrolę , nad tym co się tam wyczynia. Czas najwyższy zlikwidować szkołę w Szewni, a zająć się budową drogi w Szewni, kanalizacjią i dioprowadzenia gazu do Szewni Dolnej, bo od tego zależą inwestycje. Ale do tego trzeba mieć rozum.

Pegasus9000

Eksploatacja zdrowia pracowników.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo przerobu i obrotu drewnem - Szewnia Górna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo przerobu i obrotu drewnem