Europa S.A.
counter
3 12 12 5 1
Wromag Nowy wpis

NIE POLECAM...(usunięte przez administratora) Ciągle coś jest źle. Dyrektorka z kijem w plecach, nie ma zaufania do pracowników, chciałaby wszystkim rządzić i mieć każdego pod kontrolą. Kompletnie nie znają się na prowadzeniu hotelu i zarządzaniu ludźmi. Zatrzymali się 30 lat temu. Hotel stary i śmierdzący, wykładziny i zasłony nie prane od 20 lat. W kontach brud i pleśń. Stare, rozpadajace się meble i brudne ściany. Nie dziwota że ze względu na to co ten hotel sobą reprezentuje nikt nie chce tam pracować, drugim powodem jest Dyrektorka. Serdecznie nie polecam nikomu, kto ma godność i chce zachować zdrowie psychiczne w dobrym stanie.

Tak4Nie
Iwo Nowy wpis

@Lina Dziwny wpis bo firma jest oceniana przez pracowników jako dobry pracodawca!

TakNie1
Lina Nowy wpis

Now polecam, nie szanują pracowników. Nowym dziewczyna dają mało zmian, 5-7 w miesięcy

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 416 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Hotel Europa S.A.?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Olga

Hotel ma bardzo dobre opinie i jako firma i jako pracodawca ale na forum zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony.

nowy1234

Czesc . Chciałem zapytac ile dostanie netto wynagrodzenia na poczatek recepcjonista w Hotelu Europa w Lublinie ? Widzialem ofert ze szukaja i sie zastanawiam

Tak13Nie1

Jw
@nowy1234

Recepcjonista zarabia tam, aż najniższa krajową i może za rok dostanie się podwyżkę.

Adam

@bena, czy możesz powiedzieć coś więcej? Długo pracowałaś w Hotel Europa w Lublinie? @Nigdy_wiecej, rozumiem, że nie pracujesz już w Hotel Europa, tak? Możesz jeszcze powiedzieć, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w tym miejscu pracy?

TakNie

Jak wyglądają dziś zarobki w Hotel Europa S.A.? Czy od dodania ostatniej opinii uległy one zmianie?

Nigdy_wiecej
@Administrator

Płaca minimalna, jest duża rotacja pracowników bo nikt nie chce tam pracować, przez co jest brak organizacji, nie ma pracy na zmiany (pracuje się po 11h i dłużej dziennie), bardzo ciężka praca szczególnie w sezonie komunijno/weselnym, nie ma wystarczającej liczby pracowników, pracują tam prawie sami Ukraińcy bo dla nich to dobry zarobek

bena

jedno zdanie-nie polecam.Szefów kuchni i kucharzy poszukują tam co 3 m-ce.

Tak8Nie

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Hotel Europa S.A.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Tak5Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Europa S.A. - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Europa S.A.