Opinie o Samorządowy Informator SMS Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Samorządowy Informator SMS Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Samorządowy Informator SMS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samorządowy Informator SMS Sp. z o.o. w Toruń

Maja Nowy wpis

Pracowałam w SIMSie koło roku czasu. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że atmosfera w pracy jest dobra. Współracownicy się wspierają, Zarząd również dużo rozmawia ze swoimi pracownikami. Wszelkie problemy są rozwiązywane od razu i każdy może się wypowiedzieć na temat który go nurtuje. Pracy jest dużo ale uważam, że to sprawia, że każdy czuje się potrzebny i zespół się angażuje i scala. Dodatkowo jeśli wszyscy są chętni to organizowane są wyjścia na kręgle, "becikowe" wsparcie i ciasta na różne okazje - zależy to od chęci pracowników. W firmie jest też darmowa kawa, mleko, różne rodzaje herbat i cytryny. Ogółem to prężnie rozwijajaca się firma z pomysłem na siebie.

Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie Samorządowy Informator SMS Sp. z o.o.? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Samorządowy Informator SMS Sp. z o.o. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Samorządowy Informator SMS Sp. z o.o.