C H Beck

Lublin

Opinie o C H Beck

Maja

Czy ktoś skorzystał z poprzednich ofert pracy w C H Beck? Teraz widzę jest jeszcze więcej ogłoszeń o pracę i różnych wolnych stanowisk. Do tego firma wszystkich pracowników traktuje na równi i oferuje im benefity takie jak: szeroki pakiet prywatnej opieki medycznej, z możliwością objęcia nim również osób najbliższych, karnet sportowy, ruchomy czas pracy i preferencyjne warunki zakupu produktów Wydawnictwa. Do tego firma stosuje Politykę Szkoleniową, wobec której pracownicy dostają dofinansowanie do nauki języków obcych oraz nauki na uczelniach wyższych, studiach podyplomowych, szkoleniach i kursach zawodowych. Oferta dla pracownika jest bogata czy kogoś skusiła do aplikacji na jakieś stanowisko?

Maja

Pracujesz w C H Beck? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak oceniasz firmę jako pracodawcę. Na jakie benefity, możliwości rozwoju mogą liczyć jej pracownicy? Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Graphic Designer w Dziale E-Commerce. Co możecie powiedzieć o pracy w tym dziale firmy? Czego mogą spodziewać się aplikujący?

gość

hej, a jaka teraz panuje atmosfera w Warszawie? Dzięki

beck

czy pracujesz w tej firmie

Witam proszę kogokolwiek o rade kto miał okazje pracować dla tego wydawnictwa.Zaproszono mnie jutro na rozmowe na stanowisko telemarketera.Chciałabym wiedzieć coś o zarobkach atmosferze i tej sprzedaży.Pozdrawiam

Zostaw opinię o C H Beck - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C H Beck