P.J.Stirling Frui

Arbroath

Opinie o P.J.Stirling Frui

wol

Cześć Wam. W poprzednie firmie zaprzepaściłem swoje szanse, ale może nie ma co o tym opowiadac. Szukam nowych wyzwań i zastanawiam się czy to odpowiednia ku temu firma?

radek123

zarobiłem tam przez półtora miesiąca aż 800funtów praca na farmie truskawek nie jedżcie tam nigdy.

jerz_84 - 2009-03-18 09:05:11 Słowa kojarzące się z P.J.Stirling Fruit Farms (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjacielscy Od jakiej stawki można negocjować pensję? stawka minimalna godzinowa Najbardziej podobało mi się w P.J.Stirling Frui:mozliwość poznawania ludzi z wielu kultur Najbardziej nie podobało mi się w P.J.Stirling Frui: praca w farmach należących do pj stirlinga to porażka, dosłownie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wyspach. nie polecam nikomu. chyba ze 150 funtów tyg tobie pasuje. pracodawca kombinuje jak tylko ciać koszta na pracownikach, oszukuje na godzinach i nie wypłaca naleznych pieniędzy a z kontrolującymi urzednikami ma układ i kontrole nigdy niczego nie wykazały. lepiej poszukac czegos innego jesli nie w szkocji to w anglii.

jerz_84

bhp leży

jerz_84

Zostaw opinię o P.J.Stirling Frui - Arbroath

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.J.Stirling Frui