Hotel Grot

Opinie o Hotel Grot

Martusia

Kilkanaście dni w pracy bez dnia wolnego. Niska stawka. Bez premii

Werka91

Stawka niezaleznie co sie wykonuje 8 zl na godzine bez dodatkowych swiadczen. Nie polecam.

daro

bardzo specyficzne wyzetowane miejsce prace

Zostaw opinię o Hotel Grot - Malbork

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Grot