ABW SUPERBRUK SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o ABW SUPERBRUK SP. Z O.O.

janek

czy coś się zmieniło "@pracowanik abw"???? napisz czy dalej to dobra firma i warto się w niej zatrudnić

Weronika

@Pracownik abw to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony! A co najbardziej cenisz sobie w pracy i na jakim stanowisku pracujesz? Pamiętajmy o tym, że warunki pracy mogą znacząco się różnić w zależności od obejmowanego stanowiska.

Pracownik abw

Ja tu pracuję , jestem zadowolony, płaca jak na nasz region całkiem w porządku, kasa na czas, jasne warunki i zasady pracy, fajne towarzystwo.

hg

@ admin z tego co widziałam nawet całkiem niedawno szukali przedstawicieli handlowych do trzech miejscowości

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę ABW SUPERBRUK SP. Z O.O..

Zostaw opinię o ABW SUPERBRUK SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABW SUPERBRUK SP. Z O.O.