P.P.H.U. Improfex

Łódź

Opinie o P.P.H.U. Improfex

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@michaa, dlaczego? Powiedz nam więcej o swoich doświadczeniach.

tak
użytkownik zarejestrowany

Chyba ostatnio nie pojawiło się żadne ogłoszenie pracy, bo widocznie wszystkim odpowiadają warunki zatrudnienia.

michaa

Nie polecam

Endriu

Praca w serwisie jest osobnym działem firmy improfex. Nie prowadzą tego kierownicy budów tylko osoby nie związane z działem typowo budowlanym.

deiv

Pozdro dla ziomków z IMPROFEXU....... DEIV !!!!

tomek

pracowalem w improfex nienazekalem ale szalu niebylo firma bylaby lepsza jakby zwolnili gada koordynatora pseudo kierownika to taki krepawy czorny gad

xxx

omijajcie tą Firmę szerokim lukiem. Firma gorsza od Firm tzw. "krzaków"

antyimprofex

Nie polecam tej Firmy (usunięte przez administratora)

Juunior

Wszyscy którzy piszą takie głupoty to są zwykłe [usunięte przez moderatora],nygusy ściemniacze nic nie robią tylko czekają 10 i 20 na kasę żeby schlać mordę w pobliskim sklepie, niektórzy ludzie robią parenaście lat i nie narzekają. Przychodzą większości właściciele firm których już nie ma bo tak wykonywali swoją pracę, a teraz tylko umieją narzekać. Niech zbiorą w kupe i się kopną w [usunięte przez moderatora]

ktoś

Pracowałem na Rysy park po prostu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale nie tylko gówniane pieniądze i potrafią kierownicy uciąć stawkę nie mówiąc nic Dopiero przy wypłacie dowiadujesz się za ile robisz.Wypłaty i zaliczki oczywiście nie w terminach ogólnie przyjętych czyli 10 wypłata 20 zaliczki.Chaos i [usunięte przez modertaora] kierownicy nie mają pojęcia o robocie NIE PRZYCHODŹIĆ TAM ZA ŻADNE SKARBY NIE POLECAM BO NA SPOTKANIU OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY A DOSTAJE SIĘ [usunięte przez moderatora]

jawor

właściciel to oszust i krętacz omijać z daleka

tomek

firma nierzetelna i nieuczciwa. nie chce płacić za zamówione usługi.

bary

Polski [usunięte przez moderatora] unikać jak zarazy

Zostaw opinię o P.P.H.U. Improfex - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Improfex