Anwil Transport Sp. z o.o. Sp. K.

Poznań

Opinie o Anwil Transport Sp. z o.o. Sp. K.

lmp

Bardzo dobra firma. Dobre zarobki, na międzynarodówce system 3 na 1, urlopy tak jak się należy i żadnych norm paliwowych oraz obciążeń. Bardzo miły i uczciwy prezes

ona
@lmp 27.04.2016 00:41

co za bzdury

Twoja wiedza i doświadczenie w firmie Anwil Transport Sp. z o.o. Sp. K. może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.

Zostaw opinię o Anwil Transport Sp. z o.o. Sp. K. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anwil Transport Sp. z o.o. Sp. K.