Opinie o ZUS w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZUS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZUS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZUS w Opole

@kandydat2702 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Rozmowa rekrutacyjna na poziomie odpowiedzi ustnej w podstawówce z mieszanką praktyk KGB (miejsce rozmowy piwnica) , na podstawie min pani kierownik odgadujesz czy dobrze odpowiedziałeś na jej pytanie czy nie ? Całkowity brak profesjonalizmu . Po takim doswiadczeniu, człowiek aż się cieszy że, nie został zatrudniony .

mieczyslaw Nowy wpis

szanowni panstwo w zusie im sie wydaje ze sa to osoby ponad prawem ze im wszystko wolno . ze ludzie to sa ich poddani. trzeba w tym miejscu dodac ze kurwa ma wiekszy szacunek do drugiego czlowieka anizeli osoba z zusu. oni ludzi maja za nic.. a my ta bande utrzymujemy. powinno sie tych zusowcow jak w sredniowieczu lamac kolem za ich stosunek do ludzi chorych. do osob potrzebujacych..

Czy w ZUS jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Były pracownik Nowy wpis

Czy w opolskim oddziale Zusu nadal jest taki (usunięte przez administratora) ( żeby nie powiedzieć psychiczne znęcanie się nad pracownikami)?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie ZUS? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Czy ZUS zapewnia kartę multisportu?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ZUS?

za pieniedze podatnika tak

Joanna

Kpiny z tym zusem ,mój brat ze schizofrenia drugi raz odmówili renty ,ma grupę całkowitej nie zdolności do pracy, urzad pracy go za chwilę wykreśli i zostanie bez ubezpieczenia .To jest straszne co się dzieje . Moja mama go utrzymuje co miesiąc im brakuje na leki i jedzenie .Co za ludzie tam siedzą .Teraz tak tego nie zostawimy będziemy walczyć nawet u samego Prezydenta .

Xyz

Opinia dotyczy rekrutacji, po dwóch latach pracy i po rekrutacji raptem opinia kandydat nie spełnia wymagań, jak w pewnym stopniu mój przełożony nie wiedział tego co ja, kolejna rekrutacja - niby spełniłem wymagania a na rozmowe nie zostałem zaproszony, gdzie już wczesnie wiadomo od Jakiej Pani W przychodzi pracownik po znajomościach. Premie tez sa wystawiane kto ma jakie znajomosci u przełożonego. Nie polecam tu pracy.

Renia

Mąż choruje na jaskrę na prawe oko już nie widzi lewe w 50% .zdolny do pracy.Masakra.Kto tam pracuje.mam ochotę jechać do Pani doktor która odmówiła mu świadczenia.(usunięte przez administratora)Nie pozdrawiam dr Sabiny

daro

Po ponad 40 lat ciężkij pracy udokumentowanej .po operacji stawu biodrowego drugi tez do wymiany chciałem skorzystać z senatorium orzecznik zaocznie stwierdził że mi się nie należy ,byłem u kilku ortopedow niezależnych wszyscy są za rehabilitacją senatoryjną ,jestem czynny zawodowo i zarabiam dobre pieniądze postanowiłem się zwolnić żeby nie utrzymywać orzeczników ZUS i calej tej instytucji.Oczywiście wszystkie dokumeny mojej choroby złożyłem z opisami lekarza płytkami i opisami, szkoda na nich czasu i papieru.Orzeczników na oddziały covidowe tak wspaniale uzdrawiają

czarny

Witam w dniu wczorajszym odwiedziłem oddział ZUS w Opolu.Z powodu raka jestem po wycięciu krtani z tego powodu nie mówię i oddycham przez rurkę tracheo. umieszczoną w szyi, jestem z tego powodu zwolniony z noszenia maski na usta i nos. Nie zwalnia mnie to z zabezpieczenia w postaci noszenia specjalnego filtra zakładanego na rurkę. Pani która mnie przyjmowała powiedziała że maskę muszę mieć bo takie są wymogi, a kamera widzi że nie noszę maski, nie docierało do niej że moją maską jest filtr noszony na rurce a ponadto mam zwolnienie z noszenia tradycyjnej maski. Dobrze że była ze mną żona która załatwiła za mnie moje sprawy bo inaczej wróciłbym z kwitkiem do domu. Chodzi o to że Pani która tam przyjmuje petentów powinna wykazać się większym profesjonalizmem i uprzejmością do petentów. Ogólnie nie mam zastrzeżeń do reszty osób tam pracujących poza tą jedną Panią. Może warto by zrobić szkolenia dla osób pracujących z petentami żeby nie dochodziło do takich nieprzyjemnych sytuacji w przyszłości. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o ZUS - Opole

• Jak się pracuje w ZUS?

Zobacz opinie na temat firmy ZUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZUS?

ZUS