O.S.G Polska

Wrocław

Opinie o O.S.G Polska

luzak
użytkownik zarejestrowany

nie znam warunków, ale widzę, że mają ciągłe zapotrzebowanie :) Oferują stanowiska w sprzedaży, dziale obsługi klienta, finansowym, IT, logistyki, dla kierowców, pracowników magazynowych, archiwistów, specjalistów wprowadzania danych. Warto słać CV. :)

Justyna

Prace w OSG oceniam wysoko, przede wszystkim dzieki wspanialej atmosferze, zgranemu zespolowi oraz bardzo dobremu kierownictwu. Praca - rewelacja, jestem zadowolona ze wspolpracy.

magda

Pracowałam w OSG Polska rok temu. Wspominam to bardzo pozytywnie praca wśród sympatycznych osób i do tego dobrze płatna.Kierownik ma indywidualne podeście do swych pracowników i zawsze służy pomocą przez co atmosfera w pracy jest bardzo pozytywna.

Zostaw opinię o O.S.G Polska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie O.S.G Polska