profi- kabel

Łódź

Opinie o profi- kabel

aż tak jest w tej firmie profi-kabel? ale co robicie coś z tym jakis sa skoro jest was więcej? czy zostawiacie by poszło dalej na następnych nieświadomych

oszukany

Omijaj tą firmę .Jest to po prostu mann-intermedia,(usunięte przez administatora) .Zostaliśmy bez pieniędzy.Banda zwykłych (usunięte przez administatora)

czarnuch

Zanim rozpoczniesz tam pracę, przejrzyj opinie o "mann-intermedia sp. z o. o.", i głęboko się zastanów, albowiem zarząd jest ten sam.

pandora

Atmosfera w firmie różna jeśli cię zaakceptują to ok Ludzie się tam ciągle zmieniają bo w firmie nie widzą możliwości rozwoju

Zostaw opinię o profi- kabel - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie profi- kabel