FHU" WARPOL"

Toruń

Opinie o FHU" WARPOL"

Akokop

Nie polecm. Oszusci obiecuja gory a czlowiek zapierdziela.... Tylko do PIP i sad i sanepid !!!!!!!!!! Mieso sprzedaja zamrozone.

Praca w Warpolu to męka. Najlepiej gdyby człowiek pracował tam 12h za 5 zł na rękę i jeszcze byłoby, że za duzo płacą. Skąpi właściciele. Pracy bardzo duzo. Brak czasu na zjedzenie śniadania i bardzo zła atmosfera w pracy którą wprowadza Pani kierownik. Nie polecam

mroz

ale co masz na myśli mówiąc, a właściwie pisząc, że mają mało argumentów na poparcie swojej teorii... najwazniejsze, że firma zapewnia stabilne zatrudnienie i jest w porządku wobec klientów i pracowników

ktos

pracowałam tam bardzo dawno temu , ale powiem jedno koszt jednej godziny pracy to 2-3zł na godzinę , nie ważne ile pracujesz czy 8 czy 10 godzin , czy 3 niedziele cztery soboty , na rękę najniższa krajowa , a wymagania uuuuu nowobogaccy , najchętniej zatrudniliby Murzynów , nie obrażając Murzynów ....

znajomy
@ktos 02.10.2014 09:19

Zgadzam się-nowobogaccy.Wyzysk totalny, pomiatanie pracownikami, a jak ktoś zachoruje to burta.Najniższa krajowa-a pracy mnóstwo- nawet nie ma kiedy zjeść.Nie polecam pracy u tego pracodawcy!!!

pracownica

atmosfera ok,najniższa krajowa-wiecej w zadnym wypadku,pracodawca czepialski

ola

atmosfera ok ,opłata za wykonaną pracę jałmużne a wymagania ze strony pracodawcy za te pieniądze to żenada najlepiej pracowac całodobowo i właściciele patrzą na swoją stronę nie na strone pracownika

asia

beznadzieja, wszyscy pchaja sie na stoisko miesne bo na kasach [usunięte przez admina]na pieniadzach, i musisz dokladac ze swojej pensji...

Zostaw opinię o FHU" WARPOL" - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU" WARPOL"