Elea Polska Sp. z o.o.

Piaseczno

Elea Polska Sp. z o.o.

Opinie o Elea Polska Sp. z o.o.

Renata

@Gość mam nadzieję że udało ci się szybko znaleźć pracę odpowiednią dla twoich kwalifikacji! Z twojej opinii wybrzmiewa niezadowolenia z pracy w Elea Polska Sp. z o.o., ale jest ona dość krótka - czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o oferowanych warunkach i atmosferze w pracy?

Gość

Fakt, kiedyś pracowałem w tej firmie w tzw. centrali i mogę rzec, ze kierownicy nie wiedzą czego chcą, są niesłowni i niekompetentni. Zatrudnili mnie znając przecież moje cv, a po dwóch miesiącach zwolnili twierdząc, że mam za duże kwalifikacje.

Sonia

Witam Ja też wpadłam w pułapkę Elea Polska

Sonia

Witam Ja też wpadłam w pułapkę Elea Polska

ania

Nie wypłacają wynagrodzeń w całości mi zalegają 250 zł za grudzień ! Sa bardzo nie uczciwi! nie płacą za pracę za noc na moim pasku w pozycji praca w godzinach nocnych widnieje kwota 2.19zł no po prostu szał! Nie polecam pracy u nich!

rafal

tragedia- wykorzystywanie ludzi przez niekompetentnych kierowników... którzy nie wiedz sami co robia a pozniej zwalaja wine na podległych pracowników. ps. nie jestem pracownikiem tylko kierownikiem- ale juz nie w Elea. Panuje tam totalny chaos i bałagan, zero organizacji wszystko na łapu capu... jeden wielki stress dla ludzi.

Zostaw opinię o Elea Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elea Polska Sp. z o.o.