VIP S.D.Pikul Sp.J.
counter
2 22 17 5 1
Barbara Nowy wpis

Witam, widzę na GoWorku, że firma VIP S.D.Pikul Sp.J. poszukuje pracowników na stanowisko Specjalisty ds. socialmedia i e-markeringu. Czy ktoś z was już aplikował? Czy ktoś z pracowników mógłby powiedzieć, jak wygląda praca w tej firmie - czy są jakieś premie uznaniowe? W ogłoszeniu wymogiem jest obsługa programów graficznych. Czy to znaczy, że osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna za tworzenie treści graficznych do social mediów?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 116 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w VIP S.D.Pikul Sp.J.?

bezimienny Nowy wpis

Witam Samą firmę oceniam pozytywnie, jednak atmosfera panująca w firmie pozostawia wiele do życzenia. W każdym z filarów firmy czyli wśród przedstawicieli, pracowników biurowych oraz magazynierów są osoby których ja nazywałem fachowcami którzy na prawdę są świetni i znają się na swojej pracy oraz osoby które nazywałem oszołomami które zatruwają tą firmę od środka. Nie przestrzegaja żadnych zasad przepisów, etyki pracy, mają gdzieś innych pracowników, są cholernymi egoistami, nie mają za grosz kultury. Najgorsze było dla mnie to, że mieli oni na takie zachowanie odgórne przyzwolenie i byli traktowani na równi ze wszystkimi. (usunięte przez administratora) proszę się nie dziwić, że pojawiają się tutaj takie negatywne wpisy na Państwa temat jeśli zatrudniają Państwo nieodopowiednich i nieodpowiedzialnych ludzi nad którymi nie możecie czy też nie umiecie zapanować. Samowolka i brak kontroli nigdy nie doprowadziły do niczego dobrego. Jestem byłym pracownikiem jednak wciąż mam kontakt z aktualnymi pracownikami i wiem, że cały czas w firmie są te same problemy. Mam nadzieję, że moja opinia da dużo do myślenia szefostwu, pracownikom jak i osobom chcącym się zatrudnić. Pozdrawiam

Łukasz

Nie wiem skąd biorą się takie niepochlebne opinie o tej firmie :/, ja mam zdecydowanie odmienne ;-).....pracowałem w firmie Pani Sylwi i Pana Daniela w latach 2008-2012, spory zatem szmat czasu ;), do tej pory mam z nimi kontakt, od czasu do czasu odwiedzam, oczywiście w miarę możliwości czasowych (w końcu wszyscy teraz tacy zabiegani) i zawsze wspominam bardzo miło i sympatycznie ten okres, w końcu to z nimi wspólnie nabywałem swoje 1sze doświadczenie w pracy, za co jestem ogromnie wdzięczny :), to na nich mogłem liczyć, kiedy potrzebowałem większego wsparcia finansowego w pewnym okresie swojego życia, to z nimi spędziłem swoją wspólną i ostatnią zarazem Wigilię Bożego Narodzenia, w grudniu 2012r, na którą zostałem zaproszony pomimo tego, że moim ostatnim dniem pracy w firmie VIP był dzień 30tego listopada tamtego roku i formalnie nie byłem już pracownikiem ich firmy. I pomimo tego, że nasze drogi się w pewnym momencie rozeszły, taka jest często kolej rzeczy, dodać pragnę że w bardzo przyjaznej i życzliwej atmosferze, to gdybym był teraz bez pracy, bez wahania zdecydowałbym się ponownie dołączyć do tej ekipy....Best Team Ever

Odp
@Łukasz

Szkoda tylko że tej super ekipy już nie ma.. Z wszystkich osób pracujących z Tobą pozostały chyba tylko dwie. Duża rotacja osób. Kiedyś z opowiadań wiem że klimat był lepszy ale stare czasy i na pewno już nieprawdziwe...

zgadzam sie z toba

Życzliwy Nowy wpis
@Łukasz

Szkoda tylko że tak wiele przykrych komentarzy było na Twój temat. Nie wiadomo w co wierzyć... Na pewno wiem jedno po pracy w tej firmie: jaką wynegocjujesz wypłatę taką będziesz miał bardzo długo bez możliwości jej zmiany.. Powodzenia dla odważnych i o twardych nerwach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

polecam firme vip dystybucja zgodna zaufania

Hahaaa

Hahahaha, skoro w tej firmie jest tak super dlaczego te osoby w niej niepracują ? od 2012 bardzo wiele się zmieniło napewno nie na lepsze. Dobrze że mnie tam nie ma powodzenia.

Magda

Miałam przyjemność pracować w Vip-ie. Rodzinna firma, zbudowana na latach doświadczeń i samodyscypilny właścicieli. Wymagający ale rzetelny pracodawca. Przyjemna atmosfera. Wieloletnie staże pracy pracowników świadczą o stabilności firmy. Polecam:)

Nie polecam jestem kolejnym pracownikiem co odszedł wszytko wina pracowników,kierownik nerwowy,krzyczy, pieniądze małe, nadgodzin durzo nie polecam.

@Pracownik

Witam Panie Arku. Jeżeli wybrał Pan taką formę uwalniania swoich emocji i przedstawiania swojej wizji, pozwolę sobie ustosunkować się do tego komentarza. W tym wszystkim chyba się Pan pogubił, ale to zrozumiałe, trzeba trochę wyższej inteligencji, żeby zrozumieć, że poszłam Panu na rękę nie zwalniając Pana, tylko dając impuls do zwolnienia się. A tak przy okazji odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy jest Panu dalekie, czas dorosnąć. Dziękuję za współpracę, życzę szczęścia i powodzenia. Pozdrawiam Sylwia Pikul

Karol

Ogłoszenie widziałem na specjalistę sprzedaży internetowej chce tam złożyć CV może ktoś jeszcze się wypowie bo tych 2 opiniach nie wiem czy jest sens się tam pchać...

@Karol

Witam Panie Karolu, bardzo dziękuję za zdystansowanie się do tych opinii, zwłaszcza tej jednej. ;-)

Xxxxxxx

Jako były pracownik nie polecam tej firmy.Niewolnicza praca, małe zarobki, brak porozumienia.Dla właścicieli firmy liczy się tylko kasa A nie czlowiek A te nagrody to śmiechu warte.

@Xxxxxxx

Witam Pana, Panie .............. Jako osoba prowadząca firmę od 1998 r., a firmę VIP Sp.J. od 2003 i zarządzająca personelem, nie będę się tłumaczyć zbyt wiele, nie widzę sensu (internet wszystko przyjmie). Biorąc pod uwagę ilość lat istnienia na rynku, ilość wyróżnień (przyznawanych przez poważne instytucje), jak również Nagrodę główną programu - statuetkę „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2016 przyznaną dzięki pracownikom (podejrzewam, że Pan również to podpisał), to ten wpis tym bardziej rozczarowuje :-( i daje do myślenia.

hahah

sorry ale nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o VIP S.D.Pikul Sp.J. - Lubicz Górny

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

VIP S.D.Pikul Sp.J.