Opinie o GOLO - BUD w Stary Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GOLO - BUD. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GOLO - BUD o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOLO - BUD w Stary Sącz

Arek Nowy wpis

Można pracować w kadrach ?

Irek Nowy wpis

@Ziutek Faktycznie nie można znaleźć informacji o firmie. Ale wykonują to samo co poprzednia firma?

Ziutek Nowy wpis
@Irek

Dokladnie , wykonują to samo.

Martyna Nowy wpis

czy firma nadal funkcjonuje?

Jakim pracodawcą jest GOLO - BUD? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Ziutek

Ta firma nie istnieje już od kilku lat. Teraz funkcjonuje jako "ReMar Budownictwo Energooszczędne ", gdzie właścicielem jest jego żona a on jest dyr zarzadzajacym , ponieważ on ma sądowy zakaz prowadzenia jakiejkolwiek działalności , za różnorakie przekrety . Pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie GOLO - BUD? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Igor

czy są jakieś zmiany w firmie ? Szkoda, że tak rzadko piszecie.

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Stary Sącz.

Mateusz

Teraz firma nazywa się REMAR i wynajmuje budynki w Gołkowicach a z wynagrodzeniami jest tak że jednemu wypłaci a drugiemu nie i tak się kręci.

Luiza

Czy jest jakaś przyczyna tej ciszy na forum? Jest tak dobrze czy tak źle? Chciałabym tu pracować dlatego miałam nadzieję na info od pracowników.

Almo

No tak, nie jest dobra dla kobiet, to taka trudna branża, która nie lubi tej płci, kobiety nie mają tyle siły i ogóleni enie jest to nic złego, wiadomo że GOLO - BUD to firma przyjazna, ale to jednak budowlanka i co tu powiedzieć innego, generalnie ok

amelia

Sandro, nie dyskryminuj płci pięknej! ja również w budowlance pracuję już kilka lat, zarówno intelektualnie jak i fizycznej, i nie wiedzę żadnych problemów i szanują mnie w robocie bo dobra jestem. i kilka koleżanek mam co tez są dobre i w tym siedzą. nie rozumiem dlaczego chcesz męskiego monopolu w tej branży, powinno być równouprawnienie!

sandro

trochę to wszystko dziewczyno co piszesz brzmi nieprawdopodobnie... ja do tej pory nigdy nie spotkałem się z żadną kobietą która pracowałaby w budowlance i mam nadzieję , że tak pozostanie. Bo to typowo męskie zajęcie do którego kobiety nie powinny się mieszać. Także śmierdzi mi tutaj jakąś prowokacją tylko :P

Ludzie, jak macie problemy z pracodawcami Np. z[usunięte przez moderatora] i innymi walcie jak w dym do PIP. Załatwią wypłatę która się należy i jeszcze sprawdzą warunki zatrudnienia. To wcale nie jest takie straszne. A nieuczciwych "pracodawców" trzeba ukrócić.

sadeczanin

To prawda uważajcie na tę firmę,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

długi

Firma beznadziejna. Właściwie to pseudo-firma. Pieniadze wypłacane w 10 ratach. Szuka tylko kogo nabić w butelkę i co przy kombinować . Ma swoich pupili, z którymi tylko ciagnie browary. Stawki u niego na przetrwanie. Nie polecam i szkoda zawracać sobie głowy takim człowiekiem.

Stary Sącz

Witam! Znam gościa bardzo dobrze i pracowałem tam. Kazdemu szczerze odradzam bo to jest totalna patologia, ze zal patrzec na to wszytko. Nie zawracajcie sobie glowy nawet praca u niego. TOTALNY PAJAC!!! Powodzenia Wszystkim

Ja to co moje od niego otrzymałem... po dwóch latach - ale udało się. Satysfakcja ogromna... oczywiście interwencja komornika, WSTYD że w taki sposób się gość zachowuje, życzę pozostałym byłym pracownikom firmy GOLO BUD aby także odzyskali co swoje.

no popatrzcie... jest stronka o samym Panie GOLO BUD (przez przypadek znalazłem) więc może też podzielę się z Wami swoim doświadczeniem w pracy u tego Pana. Pracowałem przez prawie 2 lata (niby wszystko ok pieniądze wypłacał), ale jak o umowę zacząłem się upominać, to zwodził... w końcu powiedziałem że odchodzę - to nie wypłacił ostatniego miesiąca... cwaniak! W oczy śmiał się że nic mu nie zrobię... naiwny jestem bo wcześniej nie sprawdziłem go. Nie chce mi się chodzić po sądach, ale przydałoby się ... a jak już przegrał kilka spraw to chyba jednak pójdę upomnieć się o swoje.... APEL DO BYŁYCH PRACOWNIKÓW KTÓRYCH POTRAKTOWAŁ W TEN SAM SPOSÓB - uważajcie na niego i może zbierzemy się i razem zawalczymy o swoje.

GOLO BUD sprawa w sądzie przegrana - do tej pory nie zapłacił za pracę - komornik - jak składałem pozew do komornika byłem pierwszy obecnie jest już kilka teczek na jego koncie. NIE POLECAM! OBECNIE PRACUJE POD FIRMĄ STACH BUD i tam wkręca naiwnych ze swoim wspólnikiem.

Nikt go nie oczernia tylko ludzie prawdę piszą... gdyby był ok to człowiek też byłby ok wobec niego! Woli cwaniakować to ma za swoje. Akurat ja alkoholu wogóle nie pije i też mi wałek zrobił, mały bo mały ale zrobił. Ostatnia wypłata 400 zł urwane (urwał dopiero wtedy kiedy wiedział że odchodzę). Pracuje teraz w NORMALNEJ FIRMIE z NORMALNYM SZEFEM i jestem zadowolony. Wiadomo jak nie ma pracy to ludzie się go chwytają...to jest wasze ryzyko. A i jeszcze jedna informacja - jakoś na innych budowach wogóle nie ma problemów z alkoholem, tylko u niego - bo szefostwo samo tankuje :) taka prawda jest. Stawki u niego 11 zł za godzinę - faktycznie nie zawsze pracuje się 8 h dziennie ... czasami np tylko 3 bo pracownicy PRZERWĘ SOBIE ROBIĄ PO KTÓREJ DO PRACY SIĘ JUŻ NIE NADAJĄ hehe z przyzwoleniem szefostwa. LUDZIE SĄ NAPRAWDĘ NORMALNE PRZYZWOITE FIRMY Z SZEFAMI KTÓRZY CIĘ SZANUJĄ I MOTYWUJĄ! SĄ TO LUDZIE KTÓRZY W ŻYCIU NAPRAWDĘ DUŻO OSIĄGNELI I NIE UWAŻAJĄ SIĘ ZA BOGÓW ŻYCIA - tak jak szef firmy GOLO - BUD. Może trochę lat mu przybędzie to i trochę życia się nauczy. Narazie nic na to nie wskazuje.

pracowałem przez długi czas w tej firmie i nigdy nie było problemów!!! pieniądze na czs!!! Problemy robili tylko ci ludzie co nic nie robili tylko chlali wóde!!! do pracy lewy a do wypłaty fachowiec. ja wyjechałem za granice i rozstałem sie z tą firmą. chyba wiem kto pisze takie złe opinnie o firmie golobud. pasuje zrobić również forum o takich pracownikach. jak zobaczyłem to strone to nie uwierzyłem! rozmawiałem z kolegami z tej firmy i dalej jest ok. sami mówili że firma wzieła większą budowe i zatrudniała ludzi. wspomnieli o takich którzy przyszli na wręcz pare dni i do domu bo pijany bo przyszedł jako fachowiec czy prowadący a nie umie znaleść pozycji na rysunku. Pan [usunięte przez moderatora] powinien napisac wszystkich którzy zostali zwolnieni z powodu alkocholu i braku umiejętności! Naprawde nie wierze w te opinie sam tam pracowałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zal mi goscia (wspolczuje rodzinie)

:):) - 2010-10-27 23:53:18 Szczerze powiedziawszy koles to mozesz mu naskoczyc w tym momecie, znam dobrze tego goscia i wiem co potrafi, dobrze prowadzi swoją firme mimo swojego wieku pracowałem u niego i z pieniedzmi nie było problemu a Ty płacz na internecie ze jestes dzieckiem wojny!!:D haha taaa UWAZAJCIE na niego, nie wyplaca, nie odbiera telefonow a dzieckiem wojny to chyba ty jestes skoro tak piszesz albo jestes kims z jego rodziny :/ (wspolczuje ) zaraz powystawiam opinie o nim gdzie sie tylko da. A to, ze ma brata adwokata, to nie znaczy ze moze robic co chce, po prostu oszust i tyle. Zal goscia i tyle, w koncu natrafi na takiego pracownika co sie nie bedzie bawil w sady i adwokatow tylko odbierze sobie co jego i tyle bo tak przewaznie bywa ;)

Zostaw merytoryczną opinię o GOLO - BUD - Stary Sącz

GOLO - BUD